SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w wieku 13 lat kilka pytań.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
Witam wszystkich,pisze tu po raz pierwszy ponieważ mam kilka pytań dotyczących siłowni itp.

Mam 13 lat,wzrost 1.86m waga 90kg+.Zamierzam zacząć chodzić na siłownie aby schudnąć i wyrzeźbić sobie klatke.Nie zamierzam brać
kreatyny czy czegoś tym podobnego,po prostu naturalny trening.Nie będę też robić ćwiczeń na masę.Chciałem sie dowiedzieć po jakim okresie będę mógł dostrzec rezultaty i czy w tym wieku w ogóle jakieś zauważę.Wybrałem siłownie gdyż mam ja 100m od domu,a baseny czy zapisywanie sie do jakiś klubów czy na jakieś sporty drużynowe nie wchodzi w grę gdyż nie mam czasu ganiać gdzieś kawał drogi.Z góry dzięki za odpowiedź.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
rzezbic to ty sobie mozesz...ale w glinie!
a teraz juz na powaznie.
mimo twoich wspanialych warunkow fizycznych,nie wiem,czy trening silowy w twoim wieku jest strzalem w 10 !zreszta...niech ktos inny sie wypowie.
a druga sprawa,to szkoda,ze taki mlody,a juz taki leniwy...
1

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Witam wszystkich,pisze tu po raz pierwszy ponieważ mam kilka pytań dotyczących siłowni itp.

Mam 13 lat,wzrost 1.86m waga 90kg+.Zamierzam zacząć chodzić na siłownie aby schudnąć i wyrzeźbić sobie klatke.Nie zamierzam brać
kreatyny czy czegoś tym podobnego,po prostu naturalny trening.Nie będę też robić ćwiczeń na masę.Chciałem sie dowiedzieć po jakim okresie będę mógł dostrzec rezultaty i czy w tym wieku w ogóle jakieś zauważę.Wybrałem siłownie gdyż mam ja 100m od domu,a baseny czy zapisywanie sie do jakiś klubów czy na jakieś sporty drużynowe nie wchodzi w grę gdyż nie mam czasu ganiać gdzieś kawał drogi.Z góry dzięki za odpowiedź.


szkoda mi ciebie... no jezeli chcesz sobie wyrzezbic klate to jestes kozak... nie sama klata czlowiek zyje!! czytajac twoja wypowiedz mysle ze wyrzezbienie klaty w twoim wypadku bedzie bardzo dlugo trwalo bo nie bedziesz potrafil dotrzymac rygoru treningowego...

skoro jestes taki leniwy to moze odpusc teraz... wiem ze nie powinienem cie zniechecac ale tak to widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
Tzn.nie napisałem ze mi sie nie chce chodzić do klubów sportowych czy coś tylko ze nie mam czasu stwierdziłem że siłownia to leprze rozwiązanie gdyż mam naprawdę blisko bo jakieś 100m od domu a żeby dojeżdżać na treningi czy coś tego typu naprawdę nie mam czasu,a zresztą mój starszy kolega tez planuje sie zapisać na siłownie i dlatego napisałem z zapytaniem tu czy będą rezultaty jeśli i ja bym poszedł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Odpuść sobie. Chociaz i tak wiem, ze zrobisz tak jak uwazasz, czyli bedziesz chodzic :) Silownia ok, ale MINIMUM za trzy lata. Teraz możesz, a nawet powinienieś ćwiczyć z cięzarem wlasnego ciała, czyli pompki, drązek[polecam] brzuszki, A6W.
www.kulturystyka.pl/atlas Trenin domatora - zajrzyl, nie pożałujesz.
A jak już bedziesz chodzić na siłownie[nie polecam] to pamietaj, aby od razu nie rzucać sie na ogromne cieżary, powolutku, leciutko, zdrowie chyba wazniejsze od wygladu co?? I pamietaj, ze miesnie szkieletowe to nie tylko klata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
Dzięki smuk o tego typu odpowiedź mi chodziło:) ,a pro po czy boks to leprze rozwiązanie od siłowni??Okazało się że na tej siłowni jest tez boks i skoro w moim wieku siłownia to nie za dobre rozwiązanie to może boks będzie lepszy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3533
Jestem w twoim wieku i tez chciałem cwiczyc ale zrezygnowałem wole pompki a za 1,5 roczku zaczne siłke
Najpierw musisz przyswoić wiedze z tematu treningu odżywiania regeneracji a potem wziasc sie za trenigi
Na początek zacznij robic trening domatora
nie długo bede mial własny plan to ci go pokaże

Przeczytaj to:[https://www.sfd.pl/-t359221.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
Chyba jednak skorzystam z waszych rad.Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jak wyżej, cenimy zapał ale poczekaj jeszcze trochę.

Nie zaszkodzi trening domowy, czyli brzuszki, pompki i.t.p. ale z treningiem siłowym poczekaj.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
Tego typu trening da jakieś rezultaty??.A i jeszcze mam pytanie dotyczace tego treningu domatora,jest tam ćwiczenie z drążkiem drążka nie mam,i nie będę go miał gdzie ewentualnie zamontować czy to ćwiczenie może zostać zastąpione innym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Może drązek do futryny? Poszukaj na allegro, jest ich tam mnóstwo. Jesli chodzi o trening domatora, oczywiscie ze rezultaty bedą, szczegolnie na poczatku, kiedy miesnie nie sa przyzwyczajone do jakiegokolwiek treningu. Ja osobiscie sam od tego zaczynalem, i teraz nie zaluje :) Co do boksu, możesz sie zapisac, sam bym skorzystał, tyle ze w mojej okolicy nie ma możliwosci :(
I polecam jeszcze basen :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata 1x w tyg czy 2x ??

Następny temat

Pytania.

WHEY premium