SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia start

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam niebawem przeprowadzam się, a mianowicie do miasta Mering w Niemczech, jest tam siłownia
https://www.clever-fit.com
No i mam pytanie nigdy nie byłem na siłowni, takiej płatnej zawsze u jakiegoś znajomego albo u siebie,
Domyślam się ze trzeba wykupić jakiś karnet.
mam parę pytań odnośnie tego.
W jakich godzinach jest zwykle najmniej ludzi?
ile taki mniej więcej karnet kosztuje?
CZy obowiązkowe są buty na przebranie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Serio pytasz czy buty na zmianę? Tak buty wypadało by mieć na zmianę. Co do ceny to podałeś stronkę gdzie będziesz chodził i ceny nie umiesz znaleźć? 19.90 euro na miesiąc i 19.90 wpisowego. Co do ilości ludzi to zależy, można bawić się zgaduj zgadulę, ale obstawiam, że w godzinach 15-20 będą największe tłumy.
Jak pytasz o takie podstawy to dodam jeszcze kolejną oczywistą oczywistość. Należy mieć dodatkowy ręcznik żeby kłaść go na ławkę jak się na niej kładziesz lub ogólnie wycierać po sobie pot. Niestety nie wiem dlaczego, ale ludzie mają z tym problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
u mnie najwiecej jest 16-19 ale tylko w poniedziałki jest największy tłum reszta dni ok. Buty oczywiste że trzeba zmienić, pewnie w regulaminie wsyztsko jest napisane co do butów, czy odkłądania obciązenia na miejsce itp aspekty użytkowania siłowni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Zalezy od kraju, zależy od miasta.

Ale statystycznie najwięcej jest po południami i wieczorami i też nie w każdy dzień.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
anubis84
u mnie najwiecej jest 16-19 ale tylko w poniedziałki jest największy tłum reszta dni ok. Buty oczywiste że trzeba zmienić, pewnie w regulaminie wsyztsko jest napisane co do butów, czy odkłądania obciązenia na miejsce itp aspekty użytkowania siłowni


Międzynarodowy dzień klaty :D

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nic pozostaje niedziela, gainery,creatyny itp droższe-lepsze niż w Polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Nie koniecznie droższe suplementy są lepsze.

Pochodzisz przez tydzień nas siłownię to się dowiesz jakie jest obłożenie w godzinach które Ci pasują


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-16 16:52:48

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Pozostają Ci pozostałe dni tygodnia. Zresztą jak się wybierzesz to się przekonasz. Może Niemcy nie obchodzą światowego dnia klaty w poniedziałek. Co do gainerów i kreatyny to nie wiem czego się spodziewasz, ale pod względem składu nie powinno być żadnych różnic. A co do cen, nie wiem jakie będą. Nie chce mi się za Ciebie tak łatwej rzeczy szukać w necie, ale jestem pewien, że nie będzie Ci się opłacało z PL przewozić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Kornel628
No nic pozostaje niedziela, gainery,creatyny itp droższe-lepsze niż w Polsce?



To samo, chyba ze są dosypki co za granica jest częstsze .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruby żarłok chce zrobić formę :D

Następny temat

Jak podzielić sobie trening?

WHEY premium