SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia + rower, jak połączyć?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
witam kolegów, dawno mnie tu juz nie bylo bo byla przerwa prawie 2 lata od siłowni ale wracam od miesiaca robilem FBW, teraz przechodze na dzielony plan treningowy, pon wt czw pt sb. środa i niedziela wolna.
i tu moje pytanie tluszczu nadmiaru nie mam ale jezdze rowerem co ktorys dzien ok 20km w srednim tempie ktore zajmuje mi ok 35 40minut, i tu moje pytanie, czy po treningu moge codzien wskakiwac na rower i jezdzic w formie aerobow?
zalezy mi na suchej masie nie zalaniu tluszczem, rowerek ma sluzyc glownie jako zdobywanie i poglebianie formy bo lubie jezdzic na rowerze i mysle jak to polaczyc z silownia i czy ok 20km dystans codziennie po treningu a w dni nietreningowe ok 30 40km moze byc, bo nie jestem expertem i wole spytac fachowców, i w dni nietreningowe mam 2x dziennie ok 20minut na worku :)
dodam zdjęcie jak teraz wygladam jesli to cos pomoze :)
Dodam ze dieta jako tako jest ogarnięta bo pracuje w zakldzie w ktorym nie moge zjesc normalnego posilku dlatego uzupelniam to bialkiem, a suplementacja składa sie z BCAA AAKG CM3 i białka (75g bialka na 100g)




Zmieniony przez - Maniszu w dniu 2017-06-04 21:08:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Aktywność masz bardzo dużą wraz z tym rowerem i workiem. Jak dietę dopniesz dobrze to powinno iść.
A jaki masz aktualnie cel treningowy ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Celem jest masa ale jak juz pisalem w miare czysta zeby nie zrobic z siebie wieprza chce zostac przy swoim poziomie tluszczu i sie nie zalac zbytnio, własnie z dietą jest ok ale rano jedyne co moge wcisnac to pare kanapek z twarogiem chudym i szczypta soli i to zapijac wodą, pracuje w zakladach miesnych i tam jedyne co moge wniesc po kryjomu to jakies tabsy aakg bcaa czy cm3 na shakera nie ma nawet mowy bo tam juz nie jedna osoba wyleciala ze sobie kawe z domu przyniosla na przerwe wiec wole nie ryzykowac.
tylko boje sie ze mimo to jak bede robil po treningu ok 15-20km rowerem to moze mi spadac masa ktora chce zdobyc czy spadnie jedynie poziom tluszczu a budowany miesien zostanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Wiesz to nie działa tak prosto musi być stała choćby niewielka nadwyżka kaloryczna bez niej masa mięśniowa nie pójdzie do przodu bo po prostu te mięśnie nie będą miały z czego rosnąć. Więc bardzo ważne jest pilnowanie tej lekkiej nadwyżki kalorycznej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mezo cykl 6 tyg piorytetu klatka do oceny

Następny temat

Trening nóg z piętą Haglunda-Sewera

WHEY premium