SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shotokan

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
Czy styl Shotokan sprawdza się na " ulicy " w realnej walce (ćwiczę od 9 lat )

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Pytales o Bjj. W grupie zaawansowanej cwiczy u nas czarny pas od Sworka. Mysle ze on najlepiej Ci odpowie na Twoje pytanie.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewiec lat i pytasz sie?

Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-09-03 19:39:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie,
: )

moro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12009
Ja też ćwiczyłem Shotokan, choć nie tak długo jak Ty i miałem okazję trzy razy walczyć(wiem że to żadna ilość ale wcale się nie martwię)naprawdę. Wyszedłem z nich jako wygrany ale daleki jestem od twierdzenia że Shotokan jest super na ulicę. Generalnie nie ma gardy, uderzenia są ćwiczone z hikite a jeżeli grupa startuje w zawodach to nie ma mowy o pożądnym kumite.

Chociaż miałem przyjemność kiedyś krótko ćwiczyć u trenera który wymagał bardzo wysokiej gardy (jak na shotokan)ale generalnie to się żadko zdarza.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz sobie uświadomić po co ćwiczysz.
Czy po to aby się obronić na ulicy, czy twoje zaangażowanie w sztukę walki ma jakiś głębszy wymiar i chcesz osiągnąć coś więcej, niż tylko przydomek ulicznego zabijaki.

Ja trenuje karate od 4 lat i już dobże wiem po co są sztuki walki,
Przemyśl
to .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
9 lat zycia poszlo na marne ;)

Bjj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g**** prawda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie, moze nauczyl sie jesc paleczkami, poznal piekno haiku, albo jakas dziewczyne na sekcji, kolegow, brzuch zgubil, albo koncentracje poprawil.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mówcie, że 9 lat poszło na marne. Sam ćwiczyłem shotokan i mogę powiedzieć, że stałem się przez to lepszym człowiekiem :) Poza tym co 9 lat temu polskie sekcje miały do zaoferowania? I tak dobrze trafił (bo mógł trafić np. do kyokushinu gdzie miałby za trenera sadystę - bez obrazy ćw. ten styl).
Ale oczywiście chcąc się rozwijać, powinien zacząć trenować inny styl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co masz do kyokushin ??
Że trafiłeś na dobrego trenera no nie znaczy Że cały styl jest do dupy.
Poza tym zależy czy walki są na full, czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
Cwiczę 9 lat , ale zacząłem w wieku 10 lat czyli przez jekies 4 lata traktowałem to jako dobrą zabawe


pozdrawiam

to ja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawna samoobron,zapsy,boks itd

Następny temat

Thai box w Warszawie?

WHEY premium