SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shawn Rhoden Mr. Olympia 2018

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5375 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388041
jak on wchodzi na scene w wegas to tak jak bys ogladal film na polsacie i nagle j** reklama, poprostu jest wszystko ale nie ma niczego jak by to kononowicz powiedzial a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze jest top3 bb na calym swiecie dla mnie o glowe nizszy bonac go deklasuje pod kazdym wzgledem a zajmuje tak niskie miejsca.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
ASNF
Maksymalnie wydłużony czas na rozwój masy, to nie jest debiutant więc wie jak się odwodnić itp. Więc 'nie traci czasu' na inne konkursy skoro i tak ma kwalifikację.


Wszystko fajnie gdyby tą dodatkową masę ci zawodnicy potem pokazywali, a zazwyczaj wychodzą w gorszej formie niż przed przerwą od startów ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522623
życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Possible
Leniwiec po prostu. Zawsze mowilem ze to jest najbardziej bez wyrazu zawodnik ze wszystkich pro. Nuda.

zapomniałeś o Curry'm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 610 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29340
No co Ty mowisz.Curry to bardzo perspektywiczny zawodnik...w koncu to tylko 7 lat bez postepu

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5375 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388041
curry progress nie robi, ale ma bardzo ladna budowe od pasa w gore, leni to w ogole nie mam pojecia te nogi jak centaur wielgachne, brzuchol mu wypada i ten wyraz twarzy 'co ja tu robie?'

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
Nie zapominajmy ze Rhoden ma 41 lat a starty sa wyczerpujace. Mysle ze w jego przypadku to sie oplaci. Natomiast jesli chodzi o jego scenicznosc i marketing fakt nie jest moze zbyt porywajacy ale nie kazdy jest jak Kevin Levrone.
Za to Rhoden nadrabia innymi rzeczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522623
aktualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522623


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522623


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2012 IFBB EUROPA SUPERSHOW

Następny temat

Michael Clarke Duncan nie żyje

WHEY premium