SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shaneeya / Dziennik Redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
misworld, witaj i dziękuję!

Nie spodziewałam się Dziewczyny tak miłego i licznego przyjęcia mnie do zacnego grona Ladies! Bardzo Wam dziękuję, to cudowne uczucie znaleźć się w gronie osób, które znają się na rzeczy i robią takie cuda, jak Wy! :D

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ok, czyli trening będzie 3x w tygodniu na siłowni + 2x w domu, rozumiem ze jako osobie wprawiona w cwczeniach siłowych moge ci podrzucic coś konkretnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
obliques tak, bardzo poproszę o jakiś konkretny trening, żeby było wyzwanie :D Czy będziesz w stanie opracować mi również trening w domu, czy sama mam coś zakombinować? Mam orbitrek, taśmy, skakankę, piłkę i step w domu, więc jest na czym pracować jakby co

Siłownię mam już obczajoną, mają tam chyba wszystko, co powinni mieć, więc w poniedziałek ruszam na pierwszy trening. Mam takie pytanie, oferują tam zajęcia Body Pump (wytrzymałościowo-siłowe ze sztangą), czy mogłabym wpisać te zajęcia w trening? I jeżeli tak, to poza tymi 3x siłowymi w tygodniu? No i jeszcze pomęczę Was o bieganie, gdyby była taka opcja i pogoda pozwoliła?

Wklejam również dzisiejszą miskę - są zawarte w niej warzywa, ale wartości wykasowałam, by nie bruździły w wyliczeniach. Ten shake na końcu dnia to właśnie Action Whey Gainer. Co do treningu w planie dziś zrobienie 45minut kardio, rozpiszę Wam później jaka była jego zawartość.




Zmieniony przez - Shaneeya w dniu 2012-02-10 12:20:32

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej

i ja przeczytałam od deski do deski Twój dziennik i również będę zaglądac i kibicowac z całego sercabardzo mi się podoba Twój zapał i optymizm- czuję, że będzie tu u Ciebie mocne zapydalanie
ps. ten drugi sogacz to ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
massmarols, dziękuję za soga, ja nie mam wykupionego abonamentu... jeszcze ;> Widziałam, że Ty również jesteś przygotowana na ostrą jazdę - i o to w tym chodzi! Musimy się wzajemnie nakręcać, zdrowa rywalizacja jest wręcz wskazana Czekam co mi Szefowa podrzuci i rzucę się w wir ciężkiej pracy, bo najgorsze to wybić się z rytmu i poddać w wątpliwość to, co się robi.

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z doświadczenia wiem, że najgorsze ( paradoksalnie) to ogólnie za dużo myślec

Bardzo chętnie podejmę wyzwanie co do zdrowej rywalizacji- jeśli chodzi o nakręcanie to jak najbardziej: wchodzę w to!

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-02-10 14:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz za mało tłuszczy zwierzęcych.. łosoś z wody?? fuj, tak nawiasem mówiąc stawiaj na łososia dzikiego bo inaczej tez możesz go zaliczyć do tłuszczy roślinnych <joke ale nie do końca> Wyraznei rzucaja sie w oczy złe proporcje omega3/omega6,
na Body Pump bym cie teraz nie zapisywała, niech sie bawią ci co celu nie maja, ty masz cel i musisz nad nim popracować a nie energie na machanie zużywać
trening na siłownie ci podrzucę bo to mniej zachodu dla mnie, na układanie do domu na razie nie mam czasu ale na pewno kiedyś ułożę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Prosze zestaw na 3 dni







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
obliques, dziękuję za sugestie i ułożenie treningu, bardzo podoba mi się takie rozłożenie treningu na partie ciała :D
Niestety nie obędzie się bez pytań
1. złe proporcje Omega 3:6 -> w którym kierunku powinnam iść?
2. łosoś -> kupuję świeżego (nie wiem czy jest dziki, pewnie panie w sklepie też tego nie wiedzą, ale będę świadomie szukać dzikiego, nie hodowlanego) jak mam go przyrządzać, jeżeli nie gotować w wodzie?
3. Dzień 1 - w punkcie 2a powinno być 9 czy 8 powtórzeń na nogę?
4. Dzień 1 - 20 minut aero - dowolnie mam sobie wybrać jako rozgrzewkę czy coś konkretnego?
5. Przerwy między ćwiczeniami, które wypisałaś na bokach tabeli dotyczą wszystkich pozycji w nich wymienionych?
6. Dzień 1 - czym jest wypad długie?
7. Dzień 3 - pkt 4 MDSy - nie potrafię rozszyfrować o co chodzi
8. Dzień 3 - pkt 2 wiosłowanie sztangą, czy chodzi o to?


9. Dzień 2 - pkt 3b - przepraszam, ale nie potrafię stwierdzić co to za ćwiczenie
10. Dzień 2 - pkt 4b, czy chodzi o to?

(od 0:15 sek)
11. Na końcu napisałaś o interwałach, czy chodzi o aktywność kardio? Jeżeli tak to co miałaś na myśli i jak długa powinna ona być?
12. domowe kardio będę sama w takim razie sobie na razie organizować, do momentu, w którym znajdziesz czas

Jeżeli zadałam głupie, bezsensowne lub banalne pytania to Was z góry przepraszam. Na przyszłość postaram się być uważniejsza.

massmarols, masz rację, nie ma co ze sobą dyskutować, tylko brać się do roboty. Rzymu w 1 dzień nie zbudowano Skoro wyzwanie zostało przyjęte, to nie pozostaje nic innego jak walczyć! ;D

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
MDS - poczytaj tu http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/intro_to_mechanical_drop_sets

wioslowanie sztanga jednoracz robilam tak





Interwaly robi sie (bez zbednego glowkowania w temacie tetna) 30 sek zapyerdalasz/30 sek wolniejsze tempo = odpoczynek (chyba, ze forma slabsza to np. 30 sek/1 min, jak tam Iza kaze), w zaleznosci od formy 5-10 serii, ale ile fabryka dala, nie opyerdalac sie. Najlepiej robic na powietrzu lub na orbim, wioslarzu czy rowerku, bieznia niewskazana.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-02-10 16:07:43

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc dla Parówki :(

Następny temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

WHEY premium