SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Shaker - jaką firmę polecacie?

Wysłana -
Jakiej firmy moglibyscie polecic dobry shaker? Obecnie mam shaker z bodybuilding.com ale jest jakis felerny. Gdy wleje wody i zakrece, zaczynam mieszac odzywke, to zaczyna przeciekac woda przez zakretke, dlatego musze kupic jakis lepszy model Jakiej firmy moglibyscie polecic dobry shaker?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zwykly taki stadartowy jak to u nas sie sprzedaje
kieruj sie raczej cena nie logiem
najtansze to ma chyba olimp
Wysłana -
najlepsze są zakręcane z uszczelką gumową na styku części... mam taki dymatize... kiedyś u bima była promocja białka elite whey i był właśnie ten szejker... to najlepszy jaki miałem...
Wysłana -
najfajniejsze sa zakrecane
Wysłana -
no ja mam zwykly i nieraz jak zapomne o spuszczeniu powietrza to mam explozjie

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-03-19 23:37:03
Wysłana -
Dzis bylem w sklepie i sprzedawca mial shaker'y olimpa i nutrenda, w przyszlym tygodniu ma miec takze trec-a. Ktory z tej trojki polecacie?
Wysłana -
ja mam nutreda i jest oki
Wysłana -
choć jest jesden zakręcany beznadziejny... esn... co z tego że zakręcany jak przecieka i nie da się tego uszczelnić... a na dodatek ten wyprofilowny dziub który wkłada się do gęby jest jakiś taki wielki i nienaturalny...
Wysłana -
Ja mam Olimpa szejker i sobie chwale, zwykły szejker ale nie przecieka a z tym powietrzem to były jaja jak pierwszy raz trzepałem odżywe, nie wiedziałem że trzeba odpowietrzyć i po chwili byłem cały w odzywie
Wysłana -
Usunięty przez qazar za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Usunięty przez qazar za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź