SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shaker - jaką firmę polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3267
moj sejker to butelka po kubusiu :] nie narzekam :]

ja mam 20 lat , ty masz 20 lat , a on ma dożywocie =P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
fajny poscik, szybko sie czyta i wogóle... nie wiem co wy gazowaną czy gorącą wode wlewacie co wam wybucha, mnie wybuchł raz ale sam go zniszczyłem bo rzeczywiście gorącej wody nalałem i wy....ło prawie w kosmos całą zawartość, ale akurat nie mieszałem odżywki a później jak mixowałem odżyweczkę to prawie cały byłem w czekoladzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
A ja kupiłem biogenixa i wcale nie jest zakrecany :(
jest taki sam jak Olmpu tylko ze pisze BIOGENIX ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7390
ja mam olimpu bo dostalem gratis do zamowienia raz mi wywalilo jak carbo mieszalem i zapomnialem otworzyc zeby to powietrze uszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kufa z biogenixa malowidła schodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
moze masz wyj...ke????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh od samego biogenixa dostałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
własnie dudek przytoczył ciekawe spostrzezenie te nadruki baaardzo ładwo schodza, mam 4 szejkery bx, nutreda ,bx zakręcany i ultimate i generalnie tylko z ultimate sie trzyma jako tako reszta to jest juz prawie bez nadruków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tam**** z wyglądem shakera, najgorsze jest to, że zostają na dłoniach :D. Po wypiciu białka z shakera bx mam niebieskie ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
Najtansze u przedstawiciela MLO, napis BioTech.

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka l-karnityna najlepsza na zrzucenie brzuszka

Następny temat

Kreatyna z czym połączyć?

WHEY premium