SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Shake na mase

Wysłana -
Witam ,

zacząłem robić shakes na masę gdzie dodaje do tego i co zrobić zeby to takie słodkie nie bylo ?
-Białko 30ml
-olej kokosowy 30ml
-2 banany
-ryż jedna zaszetka
-jogurt naturalny połowę
-mleko 200ml

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie wiem co tu ma byś słodkiego poza odżywką i bananem.
Wysłana -
w tym rzecz ze to wychodzi słodkie albo ja to odczuwam .
Wysłana -
Daj więcej jogurtu A mleko zastąp wodą
Wysłana -
Ty to pijesz w formie płynnej ? 100g ryży, 2 banan etc? I tak codziennie? Kiepskie wyjście.
Wysłana -
czemu kiepskie wyjscie ? pracuje na 3 zmiany wiec mój tryb zycia jest inny i czasem nie mam czasu zjesc wartosciowego posiłku .
Wysłana -
a tak to sobie takie cos wypije i oczywiscie cos zjem do tego
Wysłana -
Stary ja robie shejka z 450ml mleka , 2 bananow, 120g platkow owsianych i duzej lyzki masla orzechowego. To ma 1000kcal, wypijam w ok minute xd. Ogolnie u mnie slodkie wychodzi tylko gdy dam czasami mniej platkow, ryz na pewno nie jest zly bo kiedys wafle ryzowe z jakimis ziolami dolozylem bo nie mialem platkow akurat. ( oczywiscie w smaku nie jest zly a jesli chodzi o wartosci odzywcze to chyba kazdy wie jaki jest ryz)

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-01-13 22:50:46
Wysłana -
GoXhaEzl
Stary ja robie shejka z 450ml mleka , 2 bananow, 120g platkow owsianych i duzej lyzki masla orzechowego. To ma 1000kcal, wypijam w ok minute xd. Ogolnie u mnie slodkie wychodzi tylko gdy dam czasami mniej platkow, ryz na pewno nie jest zly bo kiedys wafle ryzowe z jakimis ziolami dolozylem bo nie mialem platkow akurat. ( oczywiscie w smaku nie jest zly a jesli chodzi o wartosci odzywcze to chyba kazdy wie jaki jest ryz)

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-01-13 22:50:46

A potem zapewne masz rewolucje żołądkowe

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-01-13 22:56:50
Wysłana -
Od mleka czy od tego ze tak szybko wypijam? Nie bolal mnie brzuch od jakiefos roku, jak musze skorzystac z toalety to to robie ale bez zadnego dyskomfortu :p
Wysłana -
Chyba najlepiej byłoby dolać wody, no bo jak inaczej 'odsłodzić' to? : D
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź