SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Shake na Masę

Wysłana -
Siema,
Macie jakieś ciekawe shake na mase ?
bo mieszanie białka z mlekiem powoli mi się nudzi już ;/

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jeden shake nie sprawi, że twoja dieta będzie na masę, liczy się ogólny bilans
1. twaróg, mleko, płatki, owoc
2. Twaróg, owoce
3. owoce, wpc, mleko, płatki
Wysłana -
Kto co lubi, mozna dać, wpc, wode kokosowa, awokado, banana do tego czy inny owoc, czy na bazie jakiegoś twarogu czy serka wiejskiego.
Wysłana -
anubis84
Kto co lubi, mozna dać, wpc, wode kokosowa, awokado, banana do tego czy inny owoc, czy na bazie jakiegoś twarogu czy serka wiejskiego.

Właśnie jedyne co mam w głowie aktualnie to wpc,2 banany,15g kakao, i dalej nie wiem czy coś jeszcze dodać czy starczy ?
Wysłana -
zależy od Twojego zapotrzebowania, możesz dorzucić płatki do tego, inne owoce np. truskawki, podbić tłuszcze, masłem orzechowym, mlekiem kokosowym lub awokado jak radził Anubis

Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-05-24 15:27:23
Wysłana -
Pełno jest mozesz dac też chia https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Chia_nasiona-opis37511.html

sporo owoców świerzych jest czy to truskawki, borówki, maliny, masło orzechowe, żółtka jaj płatki ryżowe, czy jakaś kasza zblendowana.
Wysłana -
anubis84
Pełno jest mozesz dac też chia https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Chia_nasiona-opis37511.html

sporo owoców świerzych jest czy to truskawki, borówki, maliny, masło orzechowe, żółtka jaj płatki ryżowe, czy jakaś kasza zblendowana.

Myśli pan że będzie to dobry shake który smakuje jakoś :

2 banany
truskawki zamrozone na oko sypnąć
1 łyżka masła orzechowego
1,5 miarki białka wpc
płatki owsiane (też sypnąć na oko)
Wysłana -
można powiedzieć, że taki standardowy nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć, kombinuj, mieszaj i dopasowywuj pod siebie
Wysłana -
będzie dobry chociaż ja zazwyczaj nie lubię dodawać płatków owsianych do szejków, lepiej już wiecej owoców - wg mnie; a na podbicie kalorii najlepsze j/w - mleczko kokosowe, masło orzechowe albo awokado
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź