SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sesja, nauka, koncentracja.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
TomQ-MAG
u mnie leci zazwyczaj cholina, gotu kola, bacopa monieri, rozeniec i DMEA
nie zapominaj tez o podstaowych produktach odzywiajacych mozg



Podepne się do tematu, bo akurat też szukam takiego supla/supli, to szkoda zakładać nowy temat :) polecasz może jakiejś konkretnej firmy np. tą gotu kolę? Bo tak patrzę na ceny na rynku supli, to są takie co kosztują 10-20 zł, a są i takie (na stronie konkurencji :) ), co kosztują po 70 zł za ten suplement i oczywiście efektowne opakowanie :D a że nie brałem go nigdy, to wolę zapytać, czy warto przepłacać? Np firma "Now" jest z tego co wiem taka w miarę, więc warto z niej coś kupić, czy może polecacie coś innego? I przede wszystkim, jak z dawkowaniem takiego zestawu?


Zmieniony przez - Fifek9012 w dniu 2018-05-20 09:27:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
A patrzysz na ilość mg w kapsułkach?;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
Gats 2
A patrzysz na ilość mg w kapsułkach?;)


Mnie pytasz? :) jak tak, to właśnie patrze i konkretnie mam tu na myśli gotu kolę z Apollo's Hegemony czy jakoś tak to się pisze, a kolę z firmy Now Foods... Jak dla mnie to jeden ciul na dobrą sprawę, bo tamta ma 200 mg jakiegoś tam i 100 mg jakiegoś wyciągu z tej rośliny, a np. z Now Foods ma 450 mg, a cena prawie podwójna tej z apollo w stosunku do Now...Więc nie bardzo widzę tu różnicę i stąd pytanie :) Ta apollo ma fajną buteleczkę, to fakt :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
apollo dobre suple robi, wiec mozna smialo trzaskac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
Nie twierdzę inaczej, jednak pytam z ciekawości, czy to się czymś różni od siebie oprócz pudełkiem i ceną? "Bo skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"? Dla opakowania, czy firmy? Tym bardziej, że jak wynika ze składu w preparacie NOW jest chyba więcej ekstraktu (może i jestem humanistą, ale liczby jeszcze rozróżniam :D )? Czy to chwyt marketingowy? Bo cena prawie dwa razy wyższa w apollo... Bardziej pod tym kątem oczekiwałem odpowiedzi, niż opinii o samym produkcie, ale dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tego nie przewidzisz
w sklad ceny suplementu wchodzi wiele rzeczy
od marketingu, bo np. cene otoczki zelatynowej, czy tego, jak wyglada opakowanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie kcal - temperatura otoczenia

Wiecej