SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie czy seria niedokonczona to seria nieudana?ostatnio troche przesadzilem z ciezarem i zrobilem w opstatniej seri 6 pow a powinno byc 8 tzn ze seria jest nieudana? a jeszcze jedno pytanie czy robiac aeroby po treningu ok30 min schudne?i nie wiem jak robic czy robic jakies przrwy podczas aerobow?jak toak to jak dlugo powinny trwac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Możesz spóbować -podkreślam-SPRÓBOWAĆ, bo będzie cięzko:

sobota:
uda, grzbiet,bicepsy, łydki, brzuch

niedziela:
klatka,barki,tricepsy,brzuch

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21451
Tak seria była nie udana ponieważ powinieneś tak dobierać ciężar aby zrobiś tyle ile zamierzasz z wielkim wysiłkniem.Aeroby to są np ostra jazda na rowerze bieg.
Lepiej rano na czczo po treningu odradzam aeroby powinieneś robić bez żadnej przerwy od 30 do 60 min.

Modlitwa i praca o mase i rzeźbe wzbogaca

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Hmm, no jezeli zakladamy ze mialo byc 8 a zrobiles 6, to jest nieudana. Ale wiekszych skutkow to nie bedzie miec. Na nastepny raz lepiej dobierz ciezar.

Co do aerobow po treningu, to tak, schudniesz, jednak wtedy gdy bezie to kilka razy w tygodniu a nie 1,2.

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
6 z 8 to nie tragedia

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aktualnie robie 3 razy w tyg po trenigu a zeby schudnac to ile razy trzeba robic?w domu mam rower stacjonarny a biegac moge tylko0 w soboty! wiec co mam robic zeby spalic tluszczyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Po każdym treningu siłowym dodaj 30-45 minut aerobów z tętnem 65% cardio max(220-wiek)
Jeśli nadwaga jest spora to dodaj jeszcze 2x w inne dni po 45 minut.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tera aeroby robie 3 razy w tyg po trenigach a dodatkowo moge beigac w soboty czo w ten sposob spale tluszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli nadwaga jest spora, to nie polecam biegów-lepsze będą szybkie marsze. Tylko pamiętaj:ISTOTĄ I WARUNKIEM DZIAŁANIA AEROBÓW JEST ICH STAŁY CHARAKTER-MUSISZ MIEĆ PRZEC CAŁY CZAS WYSOKIE TĘTNO (65% CM)

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze jeden problem miesjnien klatki piersiowej jakos mi nie rosnie od wew strony tlko jeden jakby mu czegos brakowalo i przez to jest troche zaokraglony jak to naprawic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i przez to ze jest taki jakos dziwnie zaokraglony to moja klatka jakos krzywo wyglada! co zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzies w poscie przeczytalem ze koles chcial sie odchudzac to poradzili mu najpierw rowerek a pozniej aeroby,to co wchodzi w sklad aerobow?i odp jesazcze na ta moja klatke!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROBERT ZIELIŃSKI-PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI

Następny temat

Prośba do fachowców

WHEY premium