SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Serie?

Wysłana -
Mam pytanie czy seria niedokonczona to seria nieudana?ostatnio troche przesadzilem z ciezarem i zrobilem w opstatniej seri 6 pow a powinno byc 8 tzn ze seria jest nieudana? a jeszcze jedno pytanie czy robiac aeroby po treningu ok30 min schudne?i nie wiem jak robic czy robic jakies przrwy podczas aerobow?jak toak to jak dlugo powinny trwac?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tak seria była nie udana ponieważ powinieneś tak dobierać ciężar aby zrobiś tyle ile zamierzasz z wielkim wysiłkniem.Aeroby to są np ostra jazda na rowerze bieg.
Lepiej rano na czczo po treningu odradzam aeroby powinieneś robić bez żadnej przerwy od 30 do 60 min.

Modlitwa i praca o mase i rzeźbe wzbogaca
Wysłana -
Hmm, no jezeli zakladamy ze mialo byc 8 a zrobiles 6, to jest nieudana. Ale wiekszych skutkow to nie bedzie miec. Na nastepny raz lepiej dobierz ciezar.

Co do aerobow po treningu, to tak, schudniesz, jednak wtedy gdy bezie to kilka razy w tygodniu a nie 1,2.

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
Wysłana -
6 z 8 to nie tragedia

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
Wysłana -
aktualnie robie 3 razy w tyg po trenigu a zeby schudnac to ile razy trzeba robic?w domu mam rower stacjonarny a biegac moge tylko0 w soboty! wiec co mam robic zeby spalic tluszczyk?
Wysłana -
Po każdym treningu siłowym dodaj 30-45 minut aerobów z tętnem 65% cardio max(220-wiek)
Jeśli nadwaga jest spora to dodaj jeszcze 2x w inne dni po 45 minut.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
Wysłana -
Tera aeroby robie 3 razy w tyg po trenigach a dodatkowo moge beigac w soboty czo w ten sposob spale tluszcz?
Wysłana -
Jeśli nadwaga jest spora, to nie polecam biegów-lepsze będą szybkie marsze. Tylko pamiętaj:ISTOTĄ I WARUNKIEM DZIAŁANIA AEROBÓW JEST ICH STAŁY CHARAKTER-MUSISZ MIEĆ PRZEC CAŁY CZAS WYSOKIE TĘTNO (65% CM)

Wysłana -
Mam jeszcze jeden problem miesjnien klatki piersiowej jakos mi nie rosnie od wew strony tlko jeden jakby mu czegos brakowalo i przez to jest troche zaokraglony jak to naprawic?
Wysłana -
i przez to ze jest taki jakos dziwnie zaokraglony to moja klatka jakos krzywo wyglada! co zrobic?
Wysłana -
gdzies w poscie przeczytalem ze koles chcial sie odchudzac to poradzili mu najpierw rowerek a pozniej aeroby,to co wchodzi w sklad aerobow?i odp jesazcze na ta moja klatke!
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź