sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Z archiwum kulturystyki

Dodaj odpowiedź

Serge Nubret

Wysłana -
Chcę wam przedstwaić jedną z najładniejszych sylwetek kulturystyki.
Proszę nic nie pisać dopuki nie skonczę wklejać, coby przejrzyście było.
No to jedziemy z koksem
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Serge Nubret:

Nickname: The Black Panther
Born: October 6, 1938
Birthplace: Anse-Bertrand, Guadeloupe
Residence: Paris, France
Height: 1,80 mt
Arms: 55 cm
Chest: 1,45 mt
Waist: 70 cm
Thighs: 69 cm
Calves: 49 cm
Off Season Weights: 100 kg
Competition Weight: 96 kg

Oficjalna strona: www.sergenubret.com




1958 Mr. Guadeloupe
1960 IFBB World Most Muscular Man
1970 NABBA Mister Univers 2nd
1970 IFBB Mr. Europe (Tall)
1972 IFBB Mr. Olympia (3rd place)
1974 IFBB Mr. Olympia (2nd after Arnold)
1975 IFBB Mr. Olympia (2nd after Arnold)
1976 NABBA Pro Mr. Universe
1976 WBBG Mr. World (2nd after Sergio)
1977 WBBG Mr. World
1977 WBBG Mr. Olympus
1981 WABBA Pro World Championships
1982 WABBA Pro World Championships
Wysłana -


1
Wysłana -


2
Wysłana -


3
Wysłana -


4
Wysłana -


5
Wysłana -


6
Wysłana -


7
Wysłana -


8
Wysłana -


9
Strona 1 z 49
Dodaj odpowiedź