SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serce boli !!! (CZĘŚĆ 2 !!!)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DLA WSZYSTKICH KTÓRZY ODPOWIEDZIELI NA CZĘŚĆ 1!
To znowu ja! Tak jak mówiliście poszedłem do lekarza, nie owijałem w bawełne, powiedziałem co brałem, w jakich dawkach i przez jaki okres czasu. Dostałem skierowanie na EKG, które jak się okazało NIC nie wykazało!
Młoda i miła Pani doktor znała się troche na dopingu i po analizie badania stwierdziła że moje serce jest zdrowe, tylko przeciążone podwyższonym ciśnieniem. (które to JUŻ wróciło mi do normy). Powiedziała też że same kłucia w sercu nie są niebezpieczne (szczególnie te z lewej strony). Niebezpiecznie było by gdyby bóle powodowały u mnie duszności, tak jak bym miał coś ciężkiego na klacie, a takich bóli nie miałem...
Kłucia w sercu mineły... ale po teścia już nie sięgam... widocznie nie moge...

Łukasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super zrobiles, szczescie, ze trafiles na dobrego lekarza

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówiłem Ci, że miałem to samo i nic groźnego. Po badanich powiedzieli, że nic mi nie jest. Te badania miałem kilka lat temu (ze 6), kłucia pojawiały się, ale coraz rzadziej, jakieś 3 lata temu znikneły (mam nadzieję, że bezpowrotnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, przez chwilę się tak zastanowiłem...zawsze objawiało się to podczas wdechu tak, że nie było możliwe zaczerpnąć powietrza (co za tym idzie, dostarczyć tlenu)...zawsze trwało to kilkanaście sekund 15-30, ale co gdyby trwalo dłużej..??? A jak sam wiesz, choćbym mial się udusić to nie wiem czy bym oddychał (tzn musiałbym), ale serce normalnie pęka - nigdy wcześniej ani później nie czułem tak straszliwego bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry to co napisałem to do "GHOST!" bo on miał kumpla z tym samą dolegliwością (pomyliłem się, sądziłem, że także masz takie kłucia)...tyle, że u tego kolesia skończyło się to zawałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zatykające, ostre, związane z fazą oddychania bóle, którym nie towarzyszy duszność, ucisk w klatce, drętwienie kończyn, języka, żuchwy, uczucie kołatania serca, zimne poty i kilka innych nieprzyjemnych rzeczy(nie mogę zdradzić wszystjkiego) to najczęściej bóle opłucnowe (pleurodynia) Zajrzyjcie do poprzedniego postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sekator tez kiedys mialem takie cos ciekawe o co chodzi, jak chcialem nabrac powietrza mocniej to sie nie dalo moze 50% i zaczynalo sie klucie ktore nie pozwalalo dalej nabierac, miewalem takie cos czasami ale juz dawno minelo ,***** wie o co chodzi....

(mialem wtedy z 15-16 lat i nawet nie cwiczylem jeszcze wiec nei wyjezdzajcie z koksami ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem wam jedno miałem takie rzeczy kilka razy w życiu ale te kłucia w klatce to nic groźnego poniewarz występuje to przewarznie ( przynajmniej umnie) po robieniu kaltki ale to ostro z dużymi ciężarami i jak odbijacie gryf od klatki to amortyzujecie troszkę sobie i jest lżej a puźniej bolą mięśnie płucne czy jakies tam to nie możność złapania obddechu to nie jest sproawa z sercem tylko z płucami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem te kłucia kilka lat temu jak nie ćwiczyłem, a nie od odbijania gryfu od klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mialem dokladnie takie klucia w podstawowce jak jeszcze nie wiedzialem co to silownia a bylem bardzo znerwicowanym dzieckiem.Moim zdaniem to nerwy ktore przez pare sekund podokuczaja i szybko przechodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
Nie chce przynudzac ale czasmi wynik EKG nie jest ostateczny i w niektorych przypadkach dopiero np. echo serca wykarze czy istnieje jakis problem. Znalem takie przypadki. Aha chcialem jeszcze dodac ze jezeli macie jakiekolwiek problemy ze zdrowiem na cyklu to nalezy niezwlocznie odstawic i udac sie do lekarza. on po******li ale mimo wszystko bedzie staral sie wam pomoc , w ostatecznosci mozna jeszcze isc do drugiego lekarza. Pamietajcie jeszcze ze macie ten komfort ze w naszym kraju urzywanie AS jest legalne i nie trzeba sie z tym ukrywac za wszelka cene, np.wlasnego zdrowia.

.

Zmieniony przez - lobo w dniu 2001-10-30 05:05:56

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG

Następny temat

anapolon,laurabolin co to jest?

WHEY premium