SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ser

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
No wlasnie mam do wszystkich takie pytanie...dlaczego twierdzicie(wiekszosc) ze nie nalezy jesc sera bialego jako ostatni posilek np przed snem 150-200 g mowie o serze chudym...czekam na odpowiedz...Spodziewam sie ze wiekszosc napisze laktoza...

nadzieja jest zatapialna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
No wlasnie...ja nie wiem skad w ogole wziales poglad ze sera bialego na noc nie powinnoe sie jesc? Ser zolty to wiadomo, ale bialy?Ew mozna sie spierac co do tego ktory bialy lepszy(chudy,tlusty, poltlusty).A co do jedzenia bialego na noc to nie ma chyba lepszego posilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
...a ja twierdze ze mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
To poczekamy na tych co twierdza inaczej..nie chodzi mi zeby sie klucic ale zeby to mniej wiecej rozwiazac bo czesto sie czyta na forum nie jedz sera na noc albo tego typu..

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jj.w xeran

Ser b. dobry na noc i większość go poleca ze względu na kazeinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
No ok a przy diecie redukcyjnej?...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5342
Hmm ser bialy to na noc kazdy Ci poleci. Moze mylisz z tym ze wiekszosc osob proponuje ser poltlusty zamiast chudego ze wzgledu na mniejsze przetworzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
najlepszy na redukcji i na masie.


półtłusty lepszy

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Hie, nie wiem skąd wziąłeś fakt, że wielu nie poleca.
Raczej wielu będzie Ci polecać na noc. Białko wolniej wchłanialne. W sam raz na noc
Jeśli tylko jest to chudy ser to na redukcji jest ok.
pozdr.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
pisałem już że pół tłusty lepszy bo czemu niby miałby być przetworzony chudy lepszy ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Nie kojarzę, żebym spotkał się z wypowiedzią, że ktoś odradza twaróg na noc a trochę tutaj już jestem.

Musiałeś coś pokręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
jesli sie tniesz i masz ponizej 10%bf
to mozna go odstawic

inaczej nie widze sensu

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie tłuszczu

Następny temat

Dieta na masę do oceny/poprawy ?! pomóżcie...

Wiecej