SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senność przez cały dzień

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2488
Witam wszystkich. Mam problem z sennościa w ciągu dnia. Mianowicie od dłuższego czasu jest niesamowicie ospały i senny szczególnie w godzinach 12-14 wtedy nie ma opcji, żebym nie położył się spac, bo inaczej jestem nei do życia. Robiłem badania i wszystko wyszło ok, a sam lekarz zdaje się bagatelizowac sprawę twierdząc, że to przez moje warunki fizyczne (200 cm wzrostu, 104 kg wagi).

Rozumiałem kiedy działo się to w okresach redukacji masy ciała, gdy jadłem mało, ale teraz wracając do normalnej kaloryki problem nie ustępuje.

Chodzę na siłownie 3x w tygodniu + gram w piłkę najcześciej 2 razy w tygodniu, po za tym nie wykonuję cięzkich prac fizycznych (zazwyczaj).
Jestem wiecznie przemęczony przez to i nie mogę się często zmotywowac, żeby iść na trening.





Zmieniony przez - wiolanczela1995 w dniu 2017-09-07 12:29:05

Zmieniony przez - wiolanczela1995 w dniu 2017-09-07 12:30:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11
Przede wszystkim zrób morfologię, może brakuje Ci jakiś witamin. Możesz też poszukać żeń - szenia. Bodajże body max ma go w składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jakie badania robiłeś ?
Dużo sypiasz w ciągu nocy ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2488
W ciągu nocy sypiam dużo 8-10 h. Co do badań, to nawet nie wiem jakie to były dokładnie, bo miałem wtedy dosyć urwanie głowy i nie skupiałem się nad tym, ale to lekarz ustalał badania. Pamiętam, ze był cukier, Kreatynina, cholesterol, morfologia, mocz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
sama glukoza nie zawsze nam coś mówi jak to tylko był jeden pomiar, najlepiej zbadać krzywą cukrzycową.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
a tarczyca? samo tsh czy jakieś rozszerzone? anemia? bezdech senny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2488
Tylko podstawy, zdałem się na lekarza, bo się na tym nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2488
Jakieś pomysły co działać? Przyznam się, że nie lubię pobierania krwi, nawet nie z samego faktu jak niektórzy widoku krwi czy samego uczucia, bo to mi kompletnie nie przeszkadza, ale zawsze po poborze krwi jest mi słabo. Lekarz stwierdził, że to od mojego wzrostu i musze mieć pobierana krew na leżąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dziwne co innego oddawanie krwi gdzie jest to zrozumiałe a co innego oddanie małej próbki, widocznie sa potrzebne dalsze badania jak te nic nie wykazały.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
hmm caly panel hormonalny tarczyca kortyzol morfologia itp . tarczyca i kortyzol moga to powodowac ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Pokaż te poprzednie wyniki. Ja byłbym jednak za ich poszerzeniem. Przecież i tak jest ci słabo na co dzień, a zjazd samopoczucia po pobraniu krwi? Niestety upierałbym się, że bardziej tutaj kwestia psychologiczna, na ubytek kilku ml krwi organizm nie powinien praktycznie w żaden sposób reagować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2488
Może i tak. Co do badań, to nie mam niestety do niech dostępu już (skompikowana sprawa). Jakie badania można jeszcze zrobić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy - problem

Następny temat

Jakie Badania wykonać?

WHEY premium