SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sekcja podnoszenia ciężarów w WARSZAWIE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5215
Mam 24 lata. Trenuje od 8 lat. Od jakiegoś czasu trójbój. Od zawsze kręci mnie dwuboj. Gdzie w Warszawie mógłbym się nauczyć dwuboju? Znacie jakiś klub, sekcje?

Zagadka:
Co to jest?
- Mały ptaszek duża klatka?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5215
Tyle również udało mi się znaleźć. Problem z tym, że w klubach są nabory tylko dla dzieciaków albo młodzieży. Chodzi mi o klub w którym w swoim wieku mógłbym zacząć

Zagadka:
Co to jest?
- Mały ptaszek duża klatka?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
bart132
Tyle również udało mi się znaleźć. Problem z tym, że w klubach są nabory tylko dla dzieciaków albo młodzieży. Chodzi mi o klub w którym w swoim wieku mógłbym zacząć


Myślę że powinieneś właśnie ich spytać , gdzie można się zapisać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Myślę, że nie powinno być problem, trzeba iść i spróbować.
1

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Otwarty Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym - 12.05.2018 Legnica.

Następny temat

Zawody w Trójboju Siłowym - Rybnik 12.05.2018 r.

WHEY premium