SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Sciskacze - brak rezultatow.

Wysłana -
Tak w skrocie to zaczalem cwiczyc 1,5 roku temu. Zaczynalem na plastikowych 10-40 kg z regulacja. Potem dokupilem metalowe 50/70/90/115/130/160.
Obecnie 90 kg jestem w stanie scisnac do konca. 115 jakos do polowy. I taki progres stoi mi w miejscu od jakos pol roku moze. Po prostu jakos nie wazne ile probuje stoi w miejscu i nie idzie dalej.
W przedramieniu mam 32 cm. Moze jestem zachudy?? Nie wiem. Waze 70 kg przy 180 cm wzrostu.
Caly czas cwiczylem po prostu na spontanie. Ogladam film naciskam, przegladam cos w necie naciskam. Nie cwiczylem nigdy seriami ani nie robilem przerw. Cwiczylem codziennie. Jedyne przerwy kiedy mialem to wtedy gdy bardzo bolaly nadgarstki i nie moglem sciskac. Wtedy czekalem az przejda.

Podpowie ktos czy jest jakis sposob by jeszcze podrasowac sily bez zwiekszania masy ciala??

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zrób sobie z tego trening, bo ogladajac coś nie mozesz zapewne się odpowiednie skupić, spiać mięśni bo co innego zaprząta Twoją głowę
Wysłana -
tak, albo jedno albo drugie- ja bym jeszcze dodał, że przedramiona to też mięśnie i takie trenowanie w sposób jednostajny i bez przerw kończy się wcześniej czy później stagnacją
Wysłana -
Ciało się przyzwyczaiło po prostu do tego typu wysiłku. Trzeba wprowadzić jakieś zmiany.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź