SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudnac i nabrac miesni jednoczesnie;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44
Mam 21 lat, treneuje juz od jakiegos czasu, jak na wzrost 180 waze 75kg, wiec nie najgorzej ale jednak troche brzuch sie zrobil a do wakacji chcialbym jakos wygladac.
Nie wiem jakie odzywki brac, zeby zarazem zredukowac tluszcz i przybrac mase miesniowa! trenuje pare razy w tyg (zazwyczaj 2-3 razy trenning silowy i 2-1 trenning areobowy).
Mysle zeby zaczac brac Animal Paka (jakies witaminki sie przydadza) jakiegos spalacza (moze Stack czy cos takiego) + HMB i po trenningu wypijac sobie bialeczko, (Diete trzymam, bialkowa).
Co sadzicie o takim polaczeniu? Moze jakies propozycje? jakies lepsze polaczenia bo tak do konca sie nie znam;)
z gory wielkie dzieki!!!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jedyne rozwiazanie jakie widze to konkretny zestaw suplementow masowych + konkretny zestaw suplementow redukcyjnych + idealnie zbilansowana dieta na minimalnej nadwyzce kalorycznej + duza wiedza o wlasnym organizmie - mi sie to udalo przez przypadek w sumie - pomijajac 2 i 4 punkt , ale nie polecam liczenia na lut szczescia

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5595
Tak to się nie da !!! Musisz wybrac sam , albo masa ,albo rzeźba. Nie mozna robic tego jednoczesnie. Ja Ci proponuje narazie pocwiczyc na mase , a na lato robic rzeźbę.

Porażka już nigdy nie będzie mi nagrodą za walkę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 85 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7901
Niewiem... może ja się nieznam. Ale czy nie lepiej poprostu na brzuch ułożyć sobie plan na rzeźbę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11017
I co z tego skoro będzie mial w diecie na masie nadwyżke kalori. Najpierw masa potem rzeżba.

"Go hard....or go home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4686
Popiera Diesela24 i pewnie na tym forum kazdy Ci to napisze. Ja bym na Twoim miejscu najpierw jakis spalacze tłuszczyku zakupił a potem jak juz stwierdzisz ze jest dobre dopiero jakiegos gainerka czy cus. ps. poczytaj o białku bo w duzych ilosciach takze jest bodajze dobre na redukcje .

Łódź Crew - Always in Advance

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwazniejsza jest dieta, mysle ze jak bedziesz spozywal 2,2+ g bialka na kg masy ciala, weglowodany zrobisz obnizke -500kcal od normy i zapodasz jakies staki i bedzie luz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44
W sumie to nie wiem juz co mam robic;) Bede staral sie duzo ruszac, zeby tluszczyk spadal i przy tym cwiczyc. Tylko caly czas nie wiem jaka suplementacja, zostane narazie przy bialku i chyba przy tym Animalu, bo daje energii... Zatanawiam sie caly czas nad tym Stackie i Hmb... Ale generalnie slyszalem ze da sie tak troche zzrzucic i nabrac miesni. Jezeli nie, to chyba lepiej bedzie jak najpierw schudne i potem zaczne juz tylko ostry trenning, zeby nabrac czystej masy miesniowej... Nie wiem, co sadzicie?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ułoz diete wysokobialkowa... lepiej zamiast animala zainwestuj w porzadny stack, pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
panie..

takie rzeczy to tylko w erze..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11017
dokładnie j.w
tak to tylko umie Chuck Noris

Zmieniony przez - Gajusz_100 w dniu 2006-02-08 22:43:22

"Go hard....or go home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
oj nie do konca prawda sa systemy dietetyczne ktore pomagaja ten cel osiagnac vide UD 2.0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand Pills...Nowość...Potęga i moc ;)??

Następny temat

Tłuszczyk ; >

WHEY premium