SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schiza :)))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dwa dni pisalem ze po kreatynie nie moge zasnac... a teraz wszystko jest oki :), pewien gosc, ktoremu jestem bardzo wdzieczny ( Bad Boy ) powiedzial mi ze nie mogl tez spac, ale to byla schiza, czyli wmawianie sobie ze cos cie boli, fakt faktem ze po kreatynie moze podniesc sie poziom testosteronu we krwi :) i to z kolei podnosi cisnienie krwi. W moim przypadku jest to pierwszy cykl wiec poprostu organizm nie jest przyzwyczajony do duzej dawki kreatyny. Ale tak jak pisalem wyzej to minelo i to po dwoch dniach, moim zdaniem czlowiek wmawia sobie ze cos go boli (serce, nery itp.), bo gdzies uslyszal ze tak jest. Co o tym sadzicie ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne stary, dla mnie to norma ja przynajmniej raz w tygodniu mam zawał, udar mózgu, torbiele na wątrobie, niedoczynnośc nerek.Już się przyzwyczaiłem, ale hipochondryk ze mnie straszny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojownik: heheh ale to i tak nic w porownaniu ze mna : ja sie rano budze , jest ok, po chwili przypominam sobie ze juz czac aby cos zaczelo mnie bolec.... i zaczyna sie - w zasadzie nie mam dnia zeby mnie cos nie bolalo, bioli mnie rowno przez CALY dzien, rozne czesci ciala, brzuch , nerki, serce, itp :) Przebadalem sie od stop do glowy i jedyne co faktycznie mialem zle, to jakies niegrozne (takn lekarz powiedzial) stany zapalne w zoladku...

Hipohondria ssie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh widze ze ja to jeszcze nic...

"Life is brutal and sometimes kopen w dupen"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aż strach pomyśleć, co będzie z wami na starość ;)

bd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda i kreatyna

Następny temat

Multi Sterol

WHEY premium