SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

San - V12 HP/844

temat działu:

San

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10960

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



San V12 HP/844 1064 g

San V12 HP jest zaawansowanym suplementem okołotreningowym, który został stworzony w celu szybszego rozwijania siły mięśni a także poprawy wydajności procesów regeneracyjnych.

San V12 HP zwiększa wydajność treningów - zarówno siłowych, jak i wytrzymałościowych. Pozytywnie wpływa na koncentrację oraz mobilizuje organizm do wykonania intensywniejszego i wydajniejszego wysiłku fizycznego.

San V12 HP
posiada starannie zaprojektowany skład. Substancje aktywne podzielono na następujące grupy:
-Plasma Explosion Matrix - to opatentowana mieszanka, zawierająca różnorodne formy argininy, ornityny a także kwas aminowalerianowy. Związki te stymulują zwiększona syntezę tlenku azotu NO, poprawiają ukrwienie organizmu.
-Duralast Matrix Reloaded oraz Myodrive Remix -należą tu substancje, które zwiększają wydzielanie insuliny. Przyczyniają się do zwiększonej syntezy karnozyny- substancji o kluczowym znaczeniu dla procesów regeneracyjnych. Pozwalają zachować odpowiednie skupienie podczas treningu oraz opóźniają powstawanie objawów zmęczenia podczas treningu.

San V12 HP zawiera w składzie także estryfikowane formy aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), które posiadają silne właściwości antykataboliczne i pozytywnie wpływają na bilans energetyczny organizmu.



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-19 14:35:29

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
jaka porazka. smak lipa. rozpuszczalnosc lipa. dzialanie lipa. cena lipa. nie polecam. lepiej i taniej noz IV, albo ciut drozej white flood.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
jak dla mnie smak bardzo dobry, rozpuszczalnosc nie najgorsza, chyba, ze lyzka mieszasz:P dzialanie dokladnie takie jakiego mozna sie spodziewac po skladnikach, dwie porcje dziennie daja zadowalajacy efekt, a cena jezeli dobrze poszukasz to 110-120 z wysylka znajdziesz jak za 1kg to przejdzie w koncu to SAN a nie OXYGEN

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5149
Kolego jak brałeś to cudo ? Zakupiłem ten produkt i ni ... nic nie pomaga :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
ja biore jedna porcje po przebudzeniu i jedna przed treningiem, w dni nietreningowe tez dwie porcje dziennie, cudow nie oczekuj to tylko aminokwasy

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5149
Przed posiłkiem to stosujesz czy w jakimś odstępie czasu. Na mnie raz działa a raz nie. Ale ładnie bebechy czyści :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 611
@keniou przeszło Ci to "czyszczenie bebech"? pytam, bo rowniez mnie po tym shicie czysci i zastanawiam sie czy brac dalej... chcialem pompera bez kofeinowego i bez kreatywnowego no i mam sraczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5149
Czyszczenie przeszło bo nie biore juz tego. Szkoda mi tylko kasy bo zamiast tego miałbym coś innego np. white flood bo podobno godny polecenia. Ale jest metoda na to żeby nie czyściło. Zrób sobie z tego napój na trening. Czyli rozpuść w około 1L wody i pij podczas treningu. Szybko się wchłania, pompa słaba, ale na początku ciśnienie rośnie po paru łykach i szybko spada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 611
Dzieki, spróbuje w większej ilości wody. Jezeli to nie pomoze, to prawdopodobnie wywale. Ciekaw tylko jestem co jest za to odpowiedzialne, bo skladniki dosyc standardowe, a nie chcialbym znowu tak trafic. Aczkolwiek moze po prostu produkt uleg zawilgoceniu lub przeterminowaniu, bo ma odrzucający zapach i oprocz bialego proszku jest tez jakis pomaranczowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5149
Rozpuszczasz to w małej ilości wody. Też tak miałem jak rozpuszczałem w szklance wody. Nie dawało sie wypić a po wypiciu dostawałem mrówek na twarzy i rozluźnienia .... Jak zacząłem rozrabiać w większej ilości wody to i smak się poprawił (ale i tak ochyda)i lepiej się rozpuszczało. Pomarańczowy to sądze jest dodatek smakowy żeby smakowało jak pomarańcza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
ojj chłopcy widzę, że macie delikatne żołądeczki

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

San - Tribuvar

Następny temat

San - Vanquish

WHEY premium