SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

San - Tribuvar

temat działu:

San

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9367

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
San Tribuvar 90 kap.





OPIS:

San Tribuvar to suplement stworzony po to, aby umożliwić zwiększoną sekrecję endogennego testosteronu i utrzymać wyższy poziom tego hormonu w organizmie.

San Tribuvar posiada w składzie wysokiej jakości wyciąg z Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny), pochodzący z Bułgarii. Roślina ta, jest powszechnie znana ze swoich witalizujących właściwości - już w tradycyjnej medycynie ludowej używana była, jako skuteczny środek na spadek formy fizycznej i psychicznej, dodający energii i poprawiający witalność.

San Tribuvar wspomagać może rozwój zdolności wysiłkowych, przyspieszać budowanie masy mięśniowej, ułatwiać redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, a także pozytywnie wpływać na nastrój i samopoczucie. Zwiększa również libido i korzystnie oddziałuje na aktywność seksualną.

San Tribuvar jest źródłem łatwo przyswajalnych fitosteroli, flawonoidów i glikozydów. Wykazano, iż niektóre sterole stymulować mogą zwiększoną sekrecję hormonu lutenizującego LH, który z kolei pobudza jądra do syntezy testosteronu. Optymalny poziom wolnego testosteronu we krwi gwarantuje zwiększoną syntezę białek mięśniowych, lepszą wytrzymałość na obciążenia fizyczne i psychiczne oraz sprawniejsze procesy regeneracji powysiłkowej.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-19 14:34:41

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2037
2x próbowałem i za każdym razem czułem zdecydowanie podniesiony poziom testosteronu. Moim zdaniem dużo lepszy od Tribulusa z Trec'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
a jak przyrosty sie miewaly???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2037
Jadłem ze Stormem i SuperPump250 i +3cm biceps. Może mało, ale bardzo dobra jakość mięśnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

San - Tight Hardcore

Następny temat

San - V12 HP/844

WHEY premium