SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

San - T3

temat działu:

San

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12607

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
San T3 90 / 180 kapsułek





OPIS:

San T3 90 to nowoczesny produkt wspomagający spalanie zbędnych ilości tkanki tłuszczowej. Działa poprzez wspomaganie pracy tarczycy - gruczołu wydzielającego takie hormony jak np. tyroksyna. Produkt ten zawiera w składzie 99% ekstrakt z gugglesteronów E i Z, dzięki czemu posiada charakteryzuje się wyjątkową skutecznością działania.

San T3 90 stosowany zgodnie z zaleceniami producenta działa w następujący sposób:
- zwiększa tempo przemian metabolicznych
- korzystnie wpływa na proces biosyntezy białka
- zdecydowanie poprawia efektywność spalania tłuszczu
- pomaga obniżać poziom cholesterolu (LDL)
- korzystnie wpływa na kondycję skóry
- wspiera aktywność fizyczną

San T3 90 działa regulująco na pracę tarczycy, stymulując ją do zwiększonego wydzielania hormonów, co pozwala na znaczne przyspieszenie tempa przemian metabolicznych i efektywniejsze pozbywanie się tkanki tłuszczowej. Pozwala również na zwiększoną produkcję ciepła (termogenezę).

San T3 90 polecany jest sportowcom w trakcie stosowania diet redukcyjnych w celu maksymalizowania ich efektów. Mogą go również stosować osoby o mniejszej aktywności fizycznej.



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-19 14:31:10

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
jak stosowac to w polaczeniu z TSE?

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie polecam
okropnie podnosi uczucie głodu
może rozregulować tarczyce
bleee

największe ***ostwo jakie brałem w życiu za przeproszeniem

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2009-05-25 22:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gugle raczej nie rozlegurują ci tarczycy, bardziej bym sie obawiał przy np. T-X z Arli gdzie zawarta jest 3-dojo-tyrozyna czy jakos tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Właśnie u mnie zadziałało super. Metabolizm mi przyśpieszył bardzo szybko, toaletę odwiedzam codziennie i spadek wagi w przeciągu miesiąca widoczny. Ekonomiczne opakowanie bo tylko jedna tabletka dziennie. Ja polecam bo warto, u mnie w stałej suplementacji bo mój metabolizm poprzez złe nawyki z dzieciństwa jest tak rozregulowany, że tycie to dla mnie pestka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8706
Ekonomicznie? 1 tab dziennie? O ile cos sie nie zmienilo to z tego co pamietam powinno sie to brac 1 tabs do posilku 4 razy dziennie nie przekraczajac dobowo 5 tabsow... Cos chyba pokreciles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Faktycznie, pomyliłem się, 3 x 1 kaps brałem. Ekonomicznie bo za około 90 zł kupi się 180 kaps, czyli 2 miesiące suplementacji. Ale mi po miesiącu pomogło, więc się opłaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8706
No tak ja o efektywnosci sie nie wypowiadalem wogole. Poprostu nie chcemy ludzi wprowadzac w blad, przyjdzie tu zobaczy posta bedzie bral po 1 a potem ze nie dziala ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

San - Shredded

Następny temat

San - Thyrocuts II

WHEY premium