SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

San - Fierce

temat działu:

San

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12997

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
San Fierce 850 g.



OPIS:

San Fierce to suplement wspierający procesy anaboliczne. Pozwala zwiększyć efektywność wykonywanego treningu - przyspiesza budowanie masy i siły mięśniowej, zwiększa wytrzymałość na obciążenia oraz maksymalizuje poziom glikogenu w mięśniach. Potęguje efekt pompy mięśniowej, wzmaga waskularyzację, a także poprawia bilans energetyczny organizmu.

San Fierce umożliwia przeprowadzenie treningu z nasiloną intensywnością i wzmożonym zaangażowaniem. Pomaga opóźniać powstawanie objawów zmęczenia.

San Fierce zawiera bardzo bogaty i optymalnie zbilansowany skład.
Cell Hydration Matrix - to mieszanka najskuteczniejszych form kreatyny (jabłczan jedno- oraz dwumolekularny oraz ester etylowy), wspiera tworzenie optymalnych do rozwoju ilości ATP.
kompleks Nitro NO - należą tutaj alfaketoglutaranargininy i ornityny. Substancje te odpowiedzialne są powstanie pompy mięśniowej - zwiększają stopień ukrwienia organizmu.
Cell Hydration Matrix- pozytywnie wpływa na aktywność kreatyny, zwiększa jej endogenną produkcję.
Creatine Assimilator- zawiera glikocyjaminę oraz kwas guanidynopropionowy, które zwiększają działanie kreatyny oraz uzupełniają jej działanie.
Duralast Matrix i Neuro Substrates- stymulują układ nerwowy, poprawiają koncentrację oraz pamięć. Mobilizują do podjęcia wysiłku fizycznego.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-19 14:24:17

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 527
Elo
coś na temat supla..
smak do przełknięcia choć nie rewelacja...
działanie super nie czuje sie samego pobudzenia ale w momemcie rozpoczęcia ćwiczeń działa elegancko...
przy cięższym treningu zmęczenie wychodzi nastepnego dnia...

łączę go z BSN nitrix..

Madridista
La Vecchia Signora
Prawdziwość Dla Gry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Ja od 2 dni spać nie mogę ... piję rano i ok 17 przed trenigiem, idę spać ok 23 a zasypiam o 3 rano .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
chyba sobie to kupię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1898
A może ktos odpowie jak to jest ze na opakowaniu jest polski opis i tam każą brać rano i/lub po treningu a w oryginale jest jest rano i/lub przed treningiem,więc kiedy to brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
ja brałem przed tr w dt i wystarczyło, pobudzenie do ok północy od 18. Trochę ciężko zasnąć ale trening-bomba

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
fierce tylko przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
smakowo skreca :/ rozpuszczalnosc sredniawa. dzialanie - w miare dobrze. raczej bez ponownego zakupu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ja też jednorazowo

ale za tą cene jest OK jak najbardziej
przyjemny trening
pompa dobra
smak dobry - lepszy od shocka czy no-xplode - smakuje jak sok pomarańczowy mocno skoncentrowany

wole taki smak niz chemie wzbudzajaca mdlosci jak w niektorych produktach

takze jak dla mnie bardzo dobry produkt, porcja wychodzi srednio po 2 zl

jestem zadowolony

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak w porownaniu do innych? (no-xplode, noz, wf?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1508
dla mnie słabszy os shocka od vaulta przeciętny :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

San - Estrodex

Następny temat

San - Infusion

WHEY premium