SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samowolka ???

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok , wielu z was mówi o samowolce wśród moderatorów . No to teraz czekam na konkretne przyklady i konkretne posty tejże "samowolki" i jakże nikczemnego postępowania złych moderatorów którzy są tu tylko po to żeby bany dawać ... Więc nie zapomnijcie dać linków .

Odnośnie postu MisOO bo to pewnie o to części z was chodzi to już mówiłem - post został usunięty bo zaśmiecał dział oraz serwer . Jak już coś piszecie w dziale "moderatorzy" który swoją tematyką znacząco różni sie od szatni to róbcie to na poziomie . Macie prośbe lub propozycje do moderatora to przedstawcie to "na poziomie" a nie róbcie śmietnik z posta . Myślicie że my będziemy bawić się w przeczesywanie tematu w który połowa wypowiedzi to "?" tylko po to żeby wyłowić jakąś konkretną odpowiedź ?? Myślicie że będziemy bawić sie w usuwanie każdego posta z danego tematu po koleji tylko dlatego że wam sie nie chciało wysilić mózgownicy i napisać czegoś sensownego ?? Mylicie sie , nikt tu nie będzie sie z wami op*****lał skoro wam samym nie zależy na utrzymaniu porządku ...
To było odnośnie drugiego tematu założonego przez misOO i skasowanego przez placka , co do pierwszego tematu to nie wiem czemu został skasowany - nie ja to zrobiłem i nie ja będe tego dociekał


"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja sam juz nie wiem...
Ale bycie modem to napewno pewien zaszczyt i odpowiedzialnosc...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Yyyy....po co Ci konkretnie ten post, przecież rozmowa może się toczyc w tych które juz powstały a dotycza konkretnych spraw.Mamy wrzucac linki do postów które są troche niżej lub wyżej, lub do tych które gdzies tu są ale ich nie widzę bo zostały usunięte?
Mi się nie podoba że został prawdopodobnie zbanowany Patriotpol i że zostały usunięte 2 posty ,chyba "Do Nortona" i Ten wcześniejszy (nie pamiętam tytułu ale wiesz o co biega).Już swoje zdanie na ten temat wyraziłeś, ok.przeczytałem,nie docieraja do mnie uzasadnienia, dalej mi się to nie podoba.




Brutus



Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-12-16 13:57:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka samowolka, gnoje robią se swoim chamskim zachowaniem kpiny z modów i tu jeszcze o jakiejś samowolce mówisz?

Życie to nie bajka i nie głaszcze Cię po jajkach

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zresztą niedługo na forum będzie większy rygor
koniec luzu

Życie to nie bajka i nie głaszcze Cię po jajkach

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603


Moderator gierów komputerowych
*Członek MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed
*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
i dobrze ze wejdzie bo w koncu skonczy sie cwaniakowanie do modow bo ja sobie nie pozwole zeby mi ktos cwaniakowal i mowil ze robie co chce bo jestem modem a wiele osob specjalnie cwaniakuje i prowokuje zeby miec puzniej powod objechania moda ze zamiast pilnowac porzodku daje bany za darmo

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to! leze sobie i snie o kims o mojej misce kochanej:*********

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3584 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14909
ostro ostro

ZLY POCZATEK ZLY KONIEC PRZYNOSI!

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
"gnoje robią se swoim chamskim zachowaniem kpiny z modów"
rozwaliłeś mnie tym textem

konserwatorMuzyka, film i książka
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=119&forum_title=Muzyka, film i ksi��ka 

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=2&topic_id=56313

luknijcie to

Moderator gierów komputerowych
*Członek MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed
*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
wywal posta-jak komuś sie coś nie bedzie podobało to jego problem.

konserwatorMuzyka, film i książka
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=119&forum_title=Muzyka, film i ksi��ka 

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok brutus , zatem skasowanie posta MisOO i rzekome zbanowanie patriotpola . Co jeszcze ? To już koniec samowolki ???

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

big paker-niewiarygodne ale prawdziwe

Następny temat

Wystąpił błąd-zawiadom administratora

WHEY premium