SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samopoczucie podczas HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12186

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

85

Wzrost

171

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

120

Obwód uda

60

Obwód talii

84

Staż na siłowni

4-5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B-3 / T-1 / W-5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Od listopada 1-8 prop, od stycznia enan 500mg/week + od 2 tyg meta

Opisz swój plan treningowy

kurewsko ciężki

Cel cyklu

końcówka masy

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Od 2 tygodni Enan 500mg/week + 30mg ed meta

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia (trzymana miska i już nie podlewa)

Stan zdrowia

w tym problem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Witam,
Od listopada jestem na bombie:
1-8 prop 100mg e2d
7- do teraz enan 500mg week
3 tydzień metka 30mg ed
Postanowiłem podczas owego cyklu podać profilaktycznie 5000j HCG.
Rozłożyłem dawkowanie 1000j e2d.
Problem polega na tym, że czuje się jak kupa, samopoczucie straszne, przemęczenie, brak energii, "przetrenowanie", po treningu pleców jechałem jak najszybciej do domu, żeby się tylko położyć, nie miałem siły nawet żeby zjeść, ratowałem się suplami, w nocy poty, ciągłe budzenie się, rano krew z nosa (1 dzień tak był). Suchość i pieczenie warg.
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego HCG tak na mnie zadziałało, miał ktoś podobne objawy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13373
Jak bym chciał być niekulturalny to bym napisał niekulturalnie. Po prostu nie chcę zaśmiecać forum tematem który już istnieje.
Czy to takie trudne do zrozumienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94156 Napisanych postów 364007 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667801
zacznij od ankiety działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Lodzianin, dokładnie od tego zacząłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94156 Napisanych postów 364007 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667801
jak z ciśnieniem?
pasowało by zrobić badania test,estro,prl,morfologia,ob
może tez jakaś choroba cię dopada
może przetrenowanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Kontaktowałem się ze znajomym tzw "starym wyjadaczem", przedstawiłem mu swoją sytuację, powiedział, że to normalne przy tak małych dawkach hcg, gdy bije podczas cyklu.
Jak uważasz?

Zmieniony przez - pompek93 w dniu 2015-03-20 17:50:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie ze estro masz grubo ponad norme i stad te objawy.ale jw zrob badania to wtedy bedzie wszystko wiadomo. a co do twojego kumpla starego wyjadacza to pozdrow jego zdanie to jakis absurd.jak on sie czuje jak kupa na hcg to pogratulowac. na hcg powinienes sie czuc bardzo dobrze,sila ,witalnosc,energia ,wkoncu pobudzasz wydzielanie wlasnego testosteronu


Zmieniony przez - kk w dniu 2015-03-20 17:58:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94156 Napisanych postów 364007 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667801
hcg ma to do siebie właśnie że estro wywala tak więc to może od tego,a z taką opinia pierwszy raz się spotykam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh malo słyszeliście ja nieraz sie czołem ja g**** na hcg zwłaszcza na cyklu estro nie jest takie straszne wysokie ale progresteron juz tak to przez to g**** czujesz sie jak szmata bez sily i enargi do dzialania zrób badania prol;atyna progesteron estradiol i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie hcg wywaliło progesteron niezawsze na hcg można sie czuć super czsem moze byc odwrotnie zalezy co leci i ile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94156 Napisanych postów 364007 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667801
ja wbijam zawsze po 2500 albo i po 5000 i zawsze na hcg dobrze się czuje,ale każdy organizm jest inny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez tak wbijam lodzinin i jest wrecz super ale jak tescia mam nizej co inego jak bilem tescia grama i hcg tu jzu nie bylo fajne prgresteron wywaliło tragedja sie czulem żeby brać hcg trzeba mniec w miare nisko estradiol i prolaktyne wtedy bedzie ok niech zrobi badania bedzie wiadomo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron enan 250 a odblok z hcg

Następny temat

Złe odblokowanie?

WHEY premium