SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samoopalacz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
no wlasnie jak to jest z tym samoopalaczem, czy ejst niezdrowy dla skory?
jaki najlepiej stosowac, ile go stosowac, jak dlugo??
moze ktos bardzo chetnie napisze pare dobrych zdan o samoopalaczu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze !!!
A ja mam takie pytanko : prosze o podanie mi nazwy i firmy samoopalacza, który ma ładny zapach, nie brudzi ubrań, jest najmocniejszy - najciemniejszy kolor, nie pozostawia plam, nie jest tłusty(klejący), szybko sie wchłania i jaka ewentualnie jest jego cena.
I jeszcze takie strikte techniczne pytanie : pierwsze robie peeling ciała, potem sie smaruje (całe ciało) ... i co dalej ? mogę sie od razu po wysmarowaniu ubrać, czy trzeba chodzić wynegliżowanym po domu ?

Proszę o szybką odpowiedź.
nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
mi zawsze babcia mówiła że jest niezdrowy dla skóry bo zatyka pory i skóra nie moze oddychać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
to chyba pomylila samoopalacz z pudrem...wcale nie zatyka porów,ja osobiscie nie jestem entuzjastka słonca z tubki.Jest to jednak najbezpieczniejszy sposob "opalania".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
według mnie to taki samoopalacz w ogóle nie opala tylko farbuje skóre na brązowo, dla mnie to jest tak jak bym sie wysmarował farbą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
czyli nie ma zadnych przeciwskazan?
to lux
moze skorzystam z niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
nie ma przeciwskazan w stosowaniu ale radze nie eskperymentowac z samoopalaczem na twarzy spróbuj jaki kolor ma dany samoopalacz na czescie ciala która nie jest wystawiona na widok innych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamietaj tylko, zeby regularnie i dokladnie rozprowadzic samoopalacz. Najlepiej tez wczesniej wykonaj peeling.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
ja nie zamierzam narazie samoopalaczu stosowac tylko sie pytalem tak o :)
i raczej nie zaczne bo jeden koles sie bawi w samoopalacze i wyglada jak pol dupy zza krzaka
jagodka swietny art z pielegnacja dla panow, oczywiscie korzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
mam nastepujacy problem z samoopalaczem. Jak sie nim wysmaruje to oczywiscie plam nie mam. Jak juz sie smaruje to cala od stop do glow. I stopy (hehe, a moze powinnam pisac w 'zadbane stopy'? ) wygladaja cudnie, dopoki nie zaloze skarpet! adidasow! nie pojde na silke! nie pobiegam! potem..o boj sie Boze, jak bym co najmniej 100 rodzajow grzyba na stopach miala, luszczyce, bielactwo i co kto jeszcze chce. Mianowicie ten durnowaty samoopalacz zlazi ze stop... I jak ja mam sandaly zalozyc??
Stosuje Nivea sun. Cmokaaaale.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O cholercia. A probowalas innych samoopalaczy? Jest tak samo? Ja prawde powiedziawszy nie wiem, bo jestem takim dziwactwem, co to w ogole sie nie opala, ani na sloncu, ani sztucznie, ani z butelki. Cala moja opalenizna bierze sie z przypadkowych "lizniec' sloncem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki....

Następny temat

Czy masasz pomoże???

Wiecej