SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samoopalacz, ciemny brąz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 177
Witajcie!
Zbliża się czas paradowania z odsłonietym ciałkiem, zakładając, że to ciałko jest już całkiem, całkiem, byłoby fajnie, gdyby nie mialo sinego kolorytu.
Mam prośbę, może wiecie który z dostepnych samoopalaczy daje kolor CIEMNEGO brązu? Wypróbowałam ich juz ze 20 butelek różnych firm i jeszcze nie spotkałam takiego o jaki mi chodzi. Wiem, że zawsze można nałozyć kilka warstw, ale wtedy zawsze uzyskiwałam efekt marchewki albo brzoskwinki, upraszczajać - sprowadzało sie to bardziej do pomarańczu, a mi chodzi o brąz. Moze znacie jakieś produkty godne polecenia?
Pozdrawiam
P.S. W tym roku chyba obrażę sie na solarium raz na zawsze, bo zaczynam obserwować niekorzystne zmiany po jego stosowaniu ;-(

.............................

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
samopalacz nie ma negatywnego wplywu na skore, wrecz przeciwnie nawilza ja, moze ja odzywiac, no i nadaje ladny koloryt (oczywiscie umiejetnie rozprowadzony, bez zadnych zaciekow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
a garniera stsowalas taki o zapachu brzoskwini nie pamietam dokladnie nazwy w sprayu jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 177
Tak stosowałam i raczej nie byłam zachwycona kolorem, był zbliżony do pomarańczki ;-( - u kazdego samoopalacze troszke inaczer reaguja ze skóra. Słyszałam że kolor tropikalnej, ciemno brązowej opalenizny daje seria St. Tropez - ale to tylko pogłoski. Może ktos z Was spotkał sie z takim specyfikiem?
Pozdr

.............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Szczerze mówiac jesli chodzi o opalenizne z tubki to jestem zielona w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim skromnym zdaniem taka ciemnobrazowa opalenizna z butelki wyglada bardzo nienaturalnie i niezbyt ladnie. Wystarczy troche samoopalacza, zeby wygladac na liznieta sloncem, a nie spieczona Ale w sumie co kto lubi
Przepraszam, ze nie pomoglam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 177
Zgadzam się z Toba w pełni! Wyglada to sztucznie i paskudnie. Dlatego właśnie obmyśliłam sobie taki plan: zawsze jesli nie chce sie smazyc na słońcu czy w solarium (a włsnie nie chcę ) mieszm samoopalacz z balsamem do ciała i to pozwala mi przełamać siny odcień. Wszystko wyglada super, naturalnie i zdrowo.. ale tylko w sztucznym swietle. W oswietleniu naturalnym, zwłaszcza na zewnątrz w słońcu, widać jednak żółta poświatę ;-(, każda kosmetykowa maniaczka, taka jak ja od razu wyczuje że to fałszywa opalenizna. Dlatego wymyśliłam sobie,że gdybym dorwała bardzo ciemny samoopalacz w koloże czekoladowym i pomieszała go jak zwykle, to może, może na ciele wyglądałby jak kawa z mlekiem, taki bardzo jasny brązik.
Kombimuję, bo po tym jak spotkałam po 5 latach moja koleżankę z liceum, która często opalała sie w solarium, postanowiłam ze juz nigdy nie zapłacę nikomu ciężkiej kasy za postarzanie mojej skóry (dziwczyna 24 lata wyglada jak po 40-ce!!!). Po sobie tez widzę ze skóra bardzo ucierpiała podczas zeszłorocznych wizyt w solarium.
I dlatego tak mi zależy na tym
Pozdrawiam

.............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
jagodka ja tez zgadzam sie z Toba,ale niektórzy nie moga opalac sie ani na solarium a ni na słoncu,mam kolezanke taka ma strasznie jasne włosy i musi samoopalacza uzywac aby nie razic bladością..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie kombinujesz Mam nadzieje, ze ktos Ci pomoze. To by byla ciekawa informacja Ja rowniez unikam opalania, bo wole wygladac mlodo Chociaz nie uciekam przed sloncem i nie chodze wszedzie z parasolka jak jedna z moich sasiadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jenna, ja nie jestem antysamoopalaczowa w ogole, tylko w nadmiarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
CHCESZ WYGLĄDAĆ JAK NAOMI CAMPBELL TO KUP SAMOOPALACZ AVONU BEBRONZE MEDIUM/DARK ZROBIŁEM Z SIOSTRA PROBE I JEST NAPRAWDE BARDZO CIEMNY!!!!!!!!!!!!

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 177
Dzięki za radę, mam go . Muszę sprawdzić bo juz nie pamiętam jak działa

.............................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boli pomóżcie!!!

Następny temat

Glowa boli OKRUTNIE!

WHEY premium