SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta vs Najman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
25 września odbędzie się kolejna gala KSW, na której prawdopodobnie zmierzą się Przemysław Saleta i Marcin Najman. W walce wieczoru ponownie zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, który zawalczy z Pawłem Nastulą.

Saleta w MMA nie ma doświadczenia, ale jest byłym mistrzem świata w kick-boxingu i mistrzem Europy w boksie. Najman mimo, że w mieszanych sztukach walki już startował, to jego pojedynek trwał zaledwie 44 sekundy, w których Pudzian zmiótł go z ringu.

Panowie jednak nie darzą się sympatią i on dłuższego czasu ścierają się na słowa. Saleta ma tego dosyć, więc wyzwał na łamach „Super Expressu", Najmana na pojedynek. Kick-boxer twierdzi, że skoro pomógł Najmanowi rozpocząć karierę, to musi też ją zakończyć.


http://www.extreme.banzaj.pl/Saleta-vs-Najman-na-wrzesniowej-gali-KSW-9060.html
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nono Saleta z Najmanem pojedynek gigantów

nieno KSW widać ma dobre walki do wypromowania sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Jeden lepszy od drugiego. Czekamy na starty kristofa ajbisza

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw mam nadzieje że Nastula faktycznie zawalczy z Pudzianem i go podda - oczywiście dźwignią/duszeniem a nie po paru ciosach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
A ja nie mam żadnej nadziei. Obaj w tym sporcie nic nie osiągną więc jakoś mnie nie obchodzi który wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
A ja Przemka Salete bardzo lubie i cenie i mam nadzieje że wybije Najmanowi MMA z głowy a co do walki Pudziana z Nastulą to mysle że jeśli nie będzie przekrętu to Nastula powinien spokojnie tą walke wygrać ale nie jestem pewien czy tak będzie bo teraz już spokojnie można powiedzieć że Kawaguczi słabo się starał wygrać z Pudzianem tak jakby ktoś go do tego "zachęcił" ale mam nadzieje że Nastula nigdy na cos takiego by spobie nie pozwolił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
W związku z tym wklejam wczorajsze zdjęcie Fedora z plastrem na nosie nad termosem





Co do walki to jakieś dobre źródło potwierdziło, że coś jest na rzeczy czy narazie tylko w sumie spekulacje? Śmiesznie by było jakby Najman wygrał, Saleta trochę stary jest, no i może być w złej formie fizycznej. Niby po przeszczepie nerek można uprawiać sport, ale kit wie jak z nim będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jeśli Pudzian naprawdę zamierza teraz walczyć z Nastulą, to zaprezentuje jak się nie odklepuje balachy, tak jak zapowiadał.

Ale chyba trochę zmądrzał?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Nie odklepie balachy, bo odklepie jak Nastula będzie miał boczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39562
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kamilem Bazelakiem

Następny temat

Pudzian wystraszył się Nastuli

Wiecej