SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saa a dziecko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Panowie, jezeli chce sie zmajstrowac dziecko to najbezpieczniej zejsc z bomby I poczekac pare miechow? Czy moze wystarczy mostek z hcg? Badac nasienie? Pytam na przyszlosc, bo nie zamierzam narazie byc na offie :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
sOiR
Mam pełno znajomych co na on zrobiły dzieciaki wszystkie zdrowe tylko w 90% są to dziewczynki nie wiem czy to ma jakiś wpływ


z dziewczynkami to fakt , więcej rodzi się dziewczynek właśnie .

Mam córkę ale wtedy byłem na offie. Trenowałem wtedy te kwon do ;).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Bez problemu powinieneś zrobić i na towarze

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
I nie powinno to miec wplywu na dziecko?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Za 2tyg jestem kolejny raz chestnym dla dziecka zrobione na towrze, chłop zdrowy po byku już kopie tatusia i mamusie po kostkach

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
A dlaczego miczelx odradzał takie akcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
To już czytaj argumentacje Miczela.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
krzykacz
Za 2tyg jestem kolejny raz chestnym dla dziecka zrobione na towrze, chłop zdrowy po byku już kopie tatusia i mamusie po kostkach


Gratulacje :)

Jednak na towarze zawsze jest trudniej. Co wtedy? Mostek z hcg? Odblok?


Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2018-04-09 14:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
A próbowałeś, że jest trudniej..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
krzykacz
To już czytaj argumentacje Miczela.


Nie znalazłem, znalazłem tylko cytat: "Robienie dziecka swiadomie na bombie, to jest juz cos wiecej niz tylko bezmyslnosc i glupota, wiecej nie pisze bo zle sie rozmowa skonczy "

https://www.sfd.pl/Planowanie_dziecka_a_toksyczny_cykl-t941648.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
No to masz cytat do pewnie niezliczonej ilości zdrowych dzieciaków które pewnie każdy tuatj zna.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Wcale do mnie nie przemawia argumentacja szczególnie w tak ważnej sprawie typu mam kolegów a moi koledzy mają kolegów i wszystko u nich OK. Dlatego zapytałem o argumentację przeciw choćby miczelx, na pewno ją znasz a ja nie mogę znaleźć, warto w takiej kwestii podawać nie tylko za ale i przeciw szczególnie, że jesteś moderatorem i wielu może podejść bezkrytycznie do tego co piszesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat

Następny temat

Komplkacje po iniekcji domięśniowej.

WHEY premium