SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Saa a dziecko

Wysłana -
Panowie, jezeli chce sie zmajstrowac dziecko to najbezpieczniej zejsc z bomby I poczekac pare miechow? Czy moze wystarczy mostek z hcg? Badac nasienie? Pytam na przyszlosc, bo nie zamierzam narazie byc na offie :D

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Bez problemu powinieneś zrobić i na towarze
Wysłana -
I nie powinno to miec wplywu na dziecko?:)
Wysłana -
Za 2tyg jestem kolejny raz chestnym dla dziecka zrobione na towrze, chłop zdrowy po byku już kopie tatusia i mamusie po kostkach
Wysłana -
A dlaczego miczelx odradzał takie akcje?
Wysłana -
To już czytaj argumentacje Miczela.
Wysłana -
krzykacz
Za 2tyg jestem kolejny raz chestnym dla dziecka zrobione na towrze, chłop zdrowy po byku już kopie tatusia i mamusie po kostkach

Gratulacje :)

Jednak na towarze zawsze jest trudniej. Co wtedy? Mostek z hcg? Odblok?

Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2018-04-09 14:01:52
Wysłana -
A próbowałeś, że jest trudniej..?
Wysłana -
krzykacz
To już czytaj argumentacje Miczela.

Nie znalazłem, znalazłem tylko cytat: "Robienie dziecka swiadomie na bombie, to jest juz cos wiecej niz tylko bezmyslnosc i glupota, wiecej nie pisze bo zle sie rozmowa skonczy "

http://www.sfd.pl/Planowanie_dziecka_a_toksyczny_cykl-t941648.html
Wysłana -
No to masz cytat do pewnie niezliczonej ilości zdrowych dzieciaków które pewnie każdy tuatj zna.
Wysłana -
Wcale do mnie nie przemawia argumentacja szczególnie w tak ważnej sprawie typu mam kolegów a moi koledzy mają kolegów i wszystko u nich OK. Dlatego zapytałem o argumentację przeciw choćby miczelx, na pewno ją znasz a ja nie mogę znaleźć, warto w takiej kwestii podawać nie tylko za ale i przeciw szczególnie, że jesteś moderatorem i wielu może podejść bezkrytycznie do tego co piszesz.
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź