SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZYMON ŁADA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Perfect Body:
Z racji tego, że nasz magazyn jest przeznaczony dla wszystkich entuzjastów zdrowia, nie wszyscy nasi Czytelnicy mogą Cię znać... - mam nadzieję, że im wybaczysz. Czy możesz powiedzieć nam coś o sobie?

Szymon Łada:
Mam 27 lat. Trenuję od 12 lat. Kulturystyka to przede wszystkim moja pasja i styl życia i mam nadzieję, że będę trenował tak długo, jak zdrowie pozwoli.

PB:
W jaki sposób i właściwie dlaczego zająłeś się kulturystyką?
SŁ:
Odkąd pamiętam, zawsze byłem związany ze sportem. Nie przypominam sobie, żebym miał jakieś

(...)

PB:
Wyobraź sobie taką sytuację: Jesteś jedynym sędzią, na scenie masz Arnolda Schwarzeneggera, Lee Haney’a, Doriana Yatesa, Ronnie Colemana, Jay'a Cutlera, Phila Heatha — kto wygra i dlaczego?
SŁ:
Kulturystyka to nie jest sprawiedliwa dyscyplina sportu. Każdy z tych zawodników był mistrzem i każdy w innych czasach. Arnold w dzisiejszych czasach

(...)

PB:
Jak wygląda Twój obecny trening dzielony (mam na myśli podział na partie ciała, ćwiczenia, serie i powtórzenia)?
SŁ:
KLATA + BICEPS
Klatka piersiowa
Rozpiętki jako

(...)

PB:
Ile węglowodanów, tłuszczów i białka na kilogram masy ciała (MKC) jesz podczas sezonu masowego?
SŁ:
Białko zawsze jest w granicach od

(...)

PB:
Bierzesz jakiś suplement przedtreningowy? Jeśli tak, jakie powinny być najważniejsze składniki suplementu, który bierzesz o tej porze dnia i dlaczego?
SŁ:
Przed treningiem zawsze stosuję BCAA MEGA CAPS® w ilości 20 g, Gold-Vit C® 1000 mg Forte, kofeinę w ilości 200-400 mg. Czasami suplementy na bazie AAKG, wtedy kiedy czuję, że moje mięśnie nie są odpowiednio wypoczęte i może być problem z uzyskaniem odpowiedniej pompy mięśniowej (np. REDWEILER®).

PB:
Jak wygląda Twoje aktualne odżywianie się w trakcie treningu?
SŁ:
Przed treningiem i w trakcie treningu BCAA. Po treningu spożywam nowość od Olimpu - Musclemino™ Stage 2 oraz węglowodany (CARBONIZER XR™).

(...)

cały artykuł do przeczytania w 40. numerze magazynu Perfect Body w sprzedaży na początku lipca 2016 w:

salonach prasowych Kolporter, Empik oraz RUCH,
punktach Perfect Body Center,
najlepszych sklepach z suplementami diety i odżywkami dla sportowców,
prestiżowych klubach fitness.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy wszystkie suplementy to oszustwo?

Następny temat

TRZEWNA TKANKA TŁUSZCZOWA: problem grubasów i pakerów

WHEY premium