SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZYBKI PRZYROST MASY I TKANKI MIESNIOWEJ

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29



Witam, ważę 43 kg przy wzroście 164. Chciałabym przytyć ale nie obrosnąć w tłuszcz. Chciałabym uzyskać 12 kg w 3 miesiące.
Planuje uzyskać peridol, mam 2 gainery zakupione, interactive mammoth i mutant mass. Chciałabym robić codziennie 50 brzuszków, 50 przysiadów, mam zakupione również 2 hantle po 3 kg.
Jestem w tym temacie kompletnie zielona, a siedze i czytam od kilku dni fora i nie widze odpowiedzi dla siebie.
Ile powinnam jescc posilkow dziennie ?
Ile cwiczyc ?
Czy dam rade przytyc 12 kg ciagu 3 miesiecy ?
Czy tyle wiczen wystarczy? Czy dorzucic cos jeszcze? a moze odjac ?

Ps. kiedys przytylam na gainerze ale tylko 3 kg w ciagu 2 miesiecy. Robilam badania jestem zdrowa.Nie pije, nie pale, nie pijam kawy, tylko wode, soki i herbate slodycze rzadko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy

Na początek prosimy:

1. Zapoznać się z regulaminem działu oraz wypelnić ankietę, której wzór tam się znajduje: https://www.sfd.pl/-t666947.html

2. Wkleić zdjęcia sylwetki

3. Przeczytać lekturę obowiązkową: https://www.sfd.pl/-t585708.html

4. Podać swój przykładowy jadłospis

5. Podać plan treningowy

Czy dam rade przytyc 12 kg ciagu 3 miesiecy ?
Wiesz, nie sądzę, żeby zawodowi kulturyści takie przyrosty mieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A tak nawiasem mowiac dlaczego zaczynasz od Geinera skoro to wlasnei glownie stymuluje przyrost tkanki tluszczowej
I druga sprawa czemu maja sluzec 50brzuszkow itd... mase miesniowa robi si ena silowni i tam powinnas sie udac jezli chesz "tyc" w miesnie.

Nastaw sie na dluzszy czas tak jest najzdrowiej i najlepiej dla ciebie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rycząca czterdziestka

Następny temat

Trening Brzuch, nogi

Wiecej