SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYMEX

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 41 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 400
Witam,mam pytanie odnosnie symexu?jak dlugo mozna go brac i w jakich dawkach?ja osobiscie po 1ed przez 7 dni nie moglem wstac z lozka:) tak kark napierd.....,ale to bylo tylko dla zbicia estro bo bylo 7x za wysokie.Co zaobserwowalem dodatkowo to rewelacyjny spadek wody i wyciecie,wiec chcialbym pociagnac to dluzej tylko nie wiem jak to dalej brac?

Zmieniony przez - maax w dniu 2015-03-20 20:16:04
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336119
Rzeczowy i szczegółowy opis środków dopingujących, w tym inhibitorów aromatazy, znajduje się na portalu doping.pl
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93282 Napisanych postów 362779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664110
zacznij od ankiety działu i rozpisania cyklu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 41 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 400
cykl 24 tyg-cel redukcja.Obecnie 10 tydz.
Tesc- 375 e7d,oxa 50 ed,clen 40 ed,hgh 4uj ed,hcg 500 e3d.


Wiek: 34
Waga: 117
Wzrost: 190
Obwód ramienia: 48
Obwód klatki: 135
Obwód uda: 73
Obwód talii: 90
Staż na siłowni: 18
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): redukcja(375,57,35)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: meta,tesc,master,gh,clen,bold,mixy,hgh
Opisz swój plan treningowy: obwody + 2 x dziennie cardio po 45 min
Cel cyklu: redukcja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: tesc,deca,winko bez przestawania wejscie na nastepny
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): 20
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tycie
Stan zdrowia: wedlug wyników-rewelacja
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak
PPM (podstawowa przemiana materii): przyśpiesza
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): 205,260,220



Zmieniony przez - maax w dniu 2015-03-20 21:15:16
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
ja bym sie zastanowil nad masteronem 350/tyg, przytnie estro, wywali wode albo zmniejsz symex na 0,5 raz na 3-4 dni albo i mniej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93282 Napisanych postów 362779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664110
za dużo dałeś tego symexu wystarcztło dac 3 dni po tabsie a potem 1/2 co 2-3 dni powtórz badania i zobacz jak się sprawy mają teraz.Ja biorę 1/2 tabsa co 3 dni
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 41 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 400
Ok dzieki w poniedzialek cisne,teraz mialem estro 7x do przodu i prolaktyne 2 x za duzo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93282 Napisanych postów 362779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664110
ja przy testo 250 mg co 2 dni i symexie 0.5 tabsa dwa razy week średnio miałem estro 10 oczek nad widełkami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
jw. Za dużo poleciałeś symex,ja poleciałem 5dni ed i tez czułem się jak g****,estro mi zjechało do dolnych widełek. Teraz biorę 1/2tab co każdego szota 250mg czyli co 3 dzień.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 41 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 400
Ok dzieki ,dzisiaj chyba sie uspokoilo bo czuje sie normalnie(w koncu),z pewnoscia za duzo polecialem.Zrobie badania i dam 0,5tabsa e3d.Ale efekfy symexu sa niesamowite,podciecie cyckow w kilka dni i woda w dol na maksa.Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Witam wszystkich. Szykuje sie docyklu, najpierw na wkręcenie po,flakonie krotkiego teścia i deki potem susta i długa deka, następnie zmiana towaru i enan z hołdem i na koniec krotki teść i krotki tren i to bedzie debiut krola sterydów. Mam rowniez symex i cabaser. Pierwsza faza ma trwać 3 mce, po zmianie towaru kolejne 2 mce i tren tez ok 2 mce.
Bede wdzięczny za wszelkie uwagi i propozycje zmiany. Dodam ze mam spory staż na silowni wiek,39 lat lecz ostatnie dwie moze trzy kuracje były poprowadzone z głowa. Co zmienić , moze poprzestawiać kolejność, moze ktos podpowie z atopsji ....wdzięczny za podpowiedzi. Dawkowanie krótkich estrów co 3d po 100 mg , długich estrów susta 500mg deka 250 co 5d, co do trenu to jak pisałem moj debiut takze podpowiedzcie cos. Czy do trenu trzeba t3? Co jeszcze dodać ...aby uniknąć niepozadanych efektów? Dziekuje z gory i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93282 Napisanych postów 362779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664110
kat2000
Witam wszystkich. Szykuje sie docyklu, najpierw na wkręcenie po,flakonie krotkiego teścia i deki potem susta i długa deka, następnie zmiana towaru i enan z hołdem i na koniec krotki teść i krotki tren i to bedzie debiut krola sterydów. Mam rowniez symex i cabaser. Pierwsza faza ma trwać 3 mce, po zmianie towaru kolejne 2 mce i tren tez ok 2 mce.
Bede wdzięczny za wszelkie uwagi i propozycje zmiany. Dodam ze mam spory staż na silowni wiek,39 lat lecz ostatnie dwie moze trzy kuracje były poprowadzone z głowa. Co zmienić , moze poprzestawiać kolejność, moze ktos podpowie z atopsji ....wdzięczny za podpowiedzi. Dawkowanie krótkich estrów co 3d po 100 mg , długich estrów susta 500mg deka 250 co 5d, co do trenu to jak pisałem moj debiut takze podpowiedzcie cos. Czy do trenu trzeba t3? Co jeszcze dodać ...aby uniknąć niepozadanych efektów? Dziekuje z gory i pozdrawiam.


załóż swój temat wraz z ankietą działu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie podjąć dalej działania?

Następny temat

malay Tiger + decanox 200 king labs

Wiecej