SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYLIMAROL - opinnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem ciekaw waszych opinni nt SYLIMAROLU. Dla nie wtajemniczonych, lek "oslaniajacy" watrobe, brany w czasie cyklu, np z metka czy winstrolem. Czy ktos biorac go zauwazyl dobre efekty anytoksyczne ? Jakie dawki ?
Wlasnie sie zastanawiam nad sciaganiem Milk Tistle (sorry jezeli blad w pisowni). Czy ktos to bral ? Preparat kosztuje kilkanascie USD, kiedy nasz Sylimarol 7 PLN za 60 tabletek
Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75962 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754453
Sylimaryna jest kompleksem flawonoidów pochodzenia roślinnego, które z powodzeniem wykorzystywane są w lecznictwie. Pozyskiwane są one z łupin nasiennych ostropestu plamistego. Wśród flawonoidów obecnych w sylimarynie wyróżnić należy:

- sylibinę,
- izosylibinę,
- sylikrystynę,
- sylidianinę,
- taksyfolinę.

Zawartość sylimaryny w ostropeście plamistym wynosi 2-3%. W tym aż 50% sylibiny. Wykazuje ona działanie przeciwzapalne, rozkurczowe, żółciotwórcze i antyoksydacyjne. Dzięki temu wpływa regeneracyjne na wątrobę i chroni przed czynnikami zewnętrznymi, np. toksynami. Zapobiega również wytrącaniu się złogów i kamieni żółciowych. Dlatego też ekstrakty z sylimaryny dobrze sprawdzają się w sytuacji, gdy chcemy usprawnić funkcjonowanie naszej wątroby. Nie ma ona w zasadzie żadnych działań niepożądanych. Nawet stosowana w dużej ilości. Warto sięgnąć po nią w postaci suplementu:

https://sklep.sfd.pl/MyVita_Ostropest_nowa_formuła-opis36041.html

Wśród innych suplementów na regenerację wątroby warto wyróżnić:

https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_NAC-opis36912.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Omega_3_K2_D3-opis35318.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
A jest on na recepte?


rafm
Pozdrawiam
1

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
krasnal szczeze mowic raz bralem go zapobiegawczo na poczatku,ale ruznicy nie widziaelm jak bralem z sylkiem czy bez,poprostu nigdy mnie nie bolala watrroba.
nie moge sie wypowiedziecco do dzialania sylimarolu,mam go chyba ze 50 opakowan w domu bo mialem friko od kolegi,ale nie stosuje go

Aptekarz
Moderator Dz.Doping
1

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam . Słyszalem troche o Sirimanolu duzo pozytywnych
opini i byl on polecany.
Jest lepszy od HEPPA MERC (czy cos takiego)
bo jest wytwarzany na bazie ziół.
U mnie w aptece nie ma problemu ! Bez recepty dostanę.
Hepa merca tez (obecnie sie nim osłaniam) ale zmienie go
na silima....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps Wątroba nie boli !! Bo jest to narząd nie unerwiony
Tak słyszałem- Kolega mi opowiadał a miał problemy z nią - poważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie Lepszy Jest SYLIVIT !!!

Sylimarol występuje w draż 25 i 70 mg
cena ok 3 i 7-8 zł - 30 drażetek .
SYLIVIT opakowanie ok 14-16 zł 30 kaps
w skład 1 wchodzi aż 150 mg sylimaryny
oraz witaminy grupy B i PP w dawkach
które stabilizują i normalizują
działanie komórek wątroby
Cenowo Wychodzi to samo a skład chyba lepszy


Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Działanie kliniczne Silimarolu jest niepodważalne. Choć nie da się zauważyć różnic w trakcie kuracji SAA z Silimarolem, czy bez. Nie można na podstawie wywiadu, czy badania lekarskiego stwierdzić czy Sirimalor działa. Nie można przcież zobaczyć, czy poczuć jak zmienia się aktywność cytochromu P450, czy innej katalazy w wątrobie. Ma on jednak wpływ na regenerację przemian biochemicznych w komórkach wątroby. Potwiedzić to można bad. biochemicznymi, a właściwie dynamiką ich zmian. (Tj. szybkością powrotu do normy prób wątrobowych np.)
Jeden człowiek może mieć bardzo sprawne mech regeneracyjne, że szybciej wróci do normy fonkcja wątroby, niż u drugiego, który bierze osłony. Ale obaj będą mieli korzyści z ich stosowania, choć ich nie odczują, nie zobaczą i nie stwierdzą żadnym ze swoich zmysłów.
Ogólnie przyjąć więc należy, że warto stosować Silimarol na cyklu (szczególnie przy doustnych SAA), chyba że jest to któryś z kolei cykl i wiemy, że wszystkie parametry biochemiczne szybko wracają u nas do normy, bo wiele razy sie już badaliśmy.
Spośród wszystkich osłon na wątrobę najlepszy jest jednak SILIMAROL. (Jest po nim najczęściej efekt, ale niestety nie zawsze. Szkoda że organizm człowieka to nie komputer, łatwo można by było przewidzieć skutki naszej ingerencji)
Dawkowanie 2 tabl co 12godzin.

Z Sylivitem nie miam doświadczenia. Ale jest wygodniejszy w dawkowaniu 2x1.


Zmieniony przez - arkady w dniu 2001-12-09 15:42:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ja uzywam Milk Thistle Krasnall to jest to samo co Sylimaryna.Moge ci wyslac skana Liver care zestawu ziolek ochraniajacych watrabe.
Arkady masz racje,dawke przy doustnych to przynajmniej 400mg dziennie rozlozone w 3 porcjach.
Lifter
P.S.Jak zwykle swietna odpowiedz Kingkong
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
lifter masz jakis problem ?

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rafi - w aptece na receptę.
Ale ja słyszałem że można to dostać w sklepach zielarsko-medycznych.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Ja stosuje SIRIMALOL 1tab/70mg do 1 tab mety 5mg Byłem na badaniu wątroby i jest w normie więc jestem zadowolony SILIMAROL is the BEST;)
1

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superanabolon

Następny temat

Laurabolin - Do Eda , Screama i innych

WHEY premium