SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPERANABOLAN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KOLEJNY PLIS CZY KTOŚ MI MOŻE POWIEDZIEĆ CO TO TAKIEGO TEN SUPERANABOLAN SZUKAŁEM W INTERNECIE I ZNALAZŁEM TYLKO KTO GO PRODUKUJE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
ja bralem mace 2 opakowania po 90 tabletek jakiejs" botanic garden" wysylkowa no niezle dzialalo bralem od 4 do 6 kapsulek dziennie no potencja jak po wiagrze a i apetyt wiekszy ale zwiekszonej wagio nie zaobserwowalem moze dlatego ze wazylem 110 kg wtedy nie wiem

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
To odmiana nandrolonu phenylopropionate.
Czybko działający o krótkim czasie pozostawania w organiźmie, co wiąże się z częstymi zastrzykami.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakis rok temu wzialem tego 10 strzalow. Do tego zarlem odzywki na mase. Poszedlem w gore jakies 7,8kg.

Bart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ,tylko że w superanabolonie nandrolonu phenylopropionate
jest TYLKO 25mg w . A w dece w jest 200mg dekanianu nandrolonu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


oto fotka:

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholera
Wam chodziło o superanabolan a mi o superanabolon.
sorki za pomyłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
tzn ze supeke brac 3 x w tyg?? mam do tego metke wiem ze bedzie dobrze a co ze spadkiem po tym koksie wie ktos cos o tym ?? szybko spada ??

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
po superze są bardzo małe spadki.Niem czegos takiego jak superanabolan,wszystkim tu chodzi o superanabolon,poprostu ktos zna nie własciwa nazwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Superanabolon jest dobry jeśli chcesz zrobić troche dobrej masy , ale musisz sie często kłuć co 2-3dni.
Nandrolonu phenylopropionate w 1amp. jest 25mg.- mało i trzeba często sie kłuć dużymi mililitrami .
A by zacząć jakiś cyklik uważam,że trzeba mieć co najmniej z 50-60amp.
A na tym załączonym scanie jest stare pudełko - teraz jest nowe opakownie - niebiesko(ciemny niebieski)/białe

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Narazie wezme 100metki i 10amp superki zobaczymy jak bedzie nie moge zabardzo szalec bo mam rozzstepy na bicu nie chce zeby sie powiekszyły 1,5 cm w łapce jak przyjdzie to wystarczy a puzniej zobaczymy dzieki mam nadzieje ze spadek bedzie mniejszy niz po omce ;> nara

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
przy takiej ilości nie ma sensu kłuc sie superanabolonem,a pozatym przestan sie przejmowac tymi rozstępami!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trądzik !!!!!

Następny temat

Czy to ginekomastja?

WHEY premium