SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUCHE MIĘSO - 1-SZY CYKL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

73

Wzrost

175

Obwód ramienia

38-39

Obwód klatki

110

Obwód uda

56

Obwód talii

78

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko - 2,5g/kg mc, weglowodany 3g/kg mc, tłuszcze 1g/kg mc

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

Pon- NOGI WT - BICEPS, TRICEPS,PRZEDRAMIE ŚR- BARKI, CZWOROBOCZNE CZW - OFF PT - KLATKA PIERSIOWA SB - PLECY ND - OFF ŁYDKI NA KAŻDYM TRENINGU. CARDIO 3X W TYGODNIU:PN, ŚR, SB.

Cel cyklu

przyrost suchej masy mięśniowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak tendencji

PPM (podstawowa przemiana materii)

3000kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka - 100kg, martwy ciąg - 175kg, przysiad - 135kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
Witam,


Pierwszy swój cykl chciałbym przejść na propionacie testosteronu. Teraz pytanie do was jak rozłożyć dawkowanie tego środka, przez jaki okres go stosować, jak się odblokować i czym, jakie dodatkowe osłonki brać i czy w ogóle brać podczas cyklu, co zastosować po zakończonym cyklu, aby nie było spadków lub ewentualnie spadki były jak najmniejsze.
Jeśli chodzi o kwestię treningu i diety, to myślę że dam radę, trening bedzie się opierał na dużych ciężarach i małym zakresie powtórzeń (4-6), głownie ćwiczenia wielostawowe; dieta bedzie bogata w weglowodany ok 3g/kg masy ciała, białko na poziomie 2,5g/kg i mało tłuszczu ok 1g/kg.
Proszę o pomoc osoby doświadczone, które już przebyły jakieś cykle i mają doświadczenie w tej kwestii, gdyż na forum tym i innych jest wiele przykładowych cykli na pierwszy raz, ale ciężko stwierdzić który jest dobry i który wybrać.
Prawdopodobnie potrzebne będą jakieś dodatkowe informacje o mnie, diecie, treningu , więc proszę pytać.
Ankieta wypełniona.
Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
dziwne, że na porpie ciągną sutki
ja na cyklu zawsze mam wrażliwe sutki, ale dopóki nie pojawiają się gródki, to nic z tym nie robię, bo nie ma sensu
spokojnie do soboty możesz poczekać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94162 Napisanych postów 364010 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667819
zrób 1-10 prop 100 mg co 2 dni w 10 tygodniu bijesz hcg 5000 j.m. rozbite na 2 iniekcje w tygodniu np poniedziałek i czwartek po 2500
3 dni po ostatnim propie clomid 50 mg na noc przez minimum 3 tygodnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Właśnie tak wyglądał mój pierwszy cykl jak lodzian przedstawił wyżej. Tylko HCG rozbił bym na 5x 1000 e2d coby mniej aromatyzowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
Rozumiem. Czy warto dorzucić jakieś dodatki podczas cyklu, żeby zopobiec ewentualnym efektom ubocznym czy nie jest to potrzebne? Co po skończonym cyklu? trzeba chyba podtrzymać jakoś ten stan, tylko czym? odżywki wystarczą? jak to było w waszym przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Kup jakiś inhibitor aromatazy- exemestane, atd. Jak fundusze pozwalają to badaj co jakiś czas estrogen i kontroluj. I nie słuchaj pyerdolenia, że jak zbijesz estro to zatrzymasz przyrosty. Mam obecnie estro tak zbite, że nawet skala laboratoryjna nie łapie a przyrosty idą powoli ale bardzo czyste, czyli tak jak być powinno na rozsądnym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
możesz też w ostatnich dwóch tygodniach cyklu odpalić kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
dzieki. jeszcze pytanie w jakich flakonach kupic testa i hcg, bo nie wiem w jakich wystepuja a chce zamowic. Clomid to zdaje sie jest w jakichs kapsach. jak wyglada cena takiego inhibitora aromatazy? ciezko to dostac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94162 Napisanych postów 364010 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667819
kupuj w jakich chcesz,o srodki pytaj w temacie podwieszony "Polskie realia" o cenach nie rozmawiamy na forum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
Hej,
jeszcze mam takie pytanie: jakich igieł najlepiej używać do injekcji propa? jaka igła do nabierania do strzykawki ?
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Do nabierania 0,8/4 cm
Do bicia 0,7/3 lub 0,6/3 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
Dzięki.
Prop 1000mg/10ml jest w porządku czy lepsze jakieś inne stężenie czy nie ma to znaczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio

Następny temat

Kolejny cykl

WHEY premium