SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRONG MAN - FAJNE FOTKI

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde, mam setki fajnych fotek z zawodów krajowych i zagranicznych, ale wszystkie są w rozdzielczości 300 dpi i mają wielkość 500, 600 kb. Nie mogę więc ich tutaj wrzucić.
Czy ktoś wie, w jaki sposób można zmniejszyć wielkość tych fotek?
Czółko
***************************************************

to be, k****, or not to be?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Za Metrowca trzymam kiuki!

"Konie" nie startują w trójboju głównie dlatego, że w zawodach strongmenów mają pięniądze za start, a w trójboju nie. W TS rzadko zdarzają się konkretne ngrody w rodzaju telewizora, motoru czy samochodu albo koperty z walorami. Za to zawody Strongman są nienajgorzej jak na warunki polskie opłacane.

Trudno się dziwić zawodnikom. Za to w dzisiejszych elominacja startuje kilka znanych nazwisk z wyciskania i trójboju. Wyciskaczom nie wróżę wysokich miejsc, trójboiści... zobaczymy! Ciekawi mnie zwłaszcza jeden młody chłopak, chyba 19-to latek... Ale to się okaże jak Fidel zaprezentuje nam wyniki tych zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Możesz zdjęcia przeedytować w dowolnym edytorze graficznym (lub przeglądarce np. darmowym IrfanView), przeważnie opcja Resample lub Resize, do rozmiaru max. 600x800 i objętości max 50000B. Albo uzyć jakiegoś programu do robienia galerii czyli przetwarzającego obrazy hurtowo przy zadanych parametrach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Na płycie marcowego magazynu WWW znalazłem sharewarowy program o nazwie AutoImager 2.4.
1. Otwierasz w nim w opcję "Add files" katalog ze zdjęciami, zaznaczasz blokowo wszystkie zdjęcia.

2.Z pola wyboru wybierasz opcję "Resize".

3.Naciskasz klawisz "PROCESS". W otworzonym okienku wprowadzasz szerokość "width" 600 i wysokość "height" 800 - dla nowego formatu zdjęć.

4. Naciskasz klawisz "Continue" i zanaczasz katalog do którego mają być zapisane zmienione zdjęcia". Naciskasz OK.

Cały proces trwa bardzo szybko - 11MB zapisywało mi na kompie C600 z wolnym dyskiem jakieś 2 sek. Na przetworzenie swojego archiwum zrobisz przerwę na kawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dzięki p-aR-ker. Sprawdziłem to faktycznie działa.
Puszczam więc parę fajnych fotek.
Na początek Jarno Hams (Holandia). Zdjęcie pochodzi z Mistrzostw Europy w Gdyni. Niech żałują Ci, których tam nie było.
Czółko
************************************************************************

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Jarno Hams

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


*******************************************************************

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Sog! Puść więcej takich zdjęć. Mnie osobiście interesowałyby zdjęcia "walizkowe" oraz ilustrujące technikę wykonania konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Piotrek Szymiec w spacerze farmera

p-aR-ker dzięki za soga. Postaram się puścić kilka zdjęć "walizkowych". Mam kilka ze schodów i ze spaceru farmera. Może coś się jeszcze znajdzie z kowadłem, ale muszę przeszukać archiwum.
czółko
************************************************************************

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Svend Karlsen (Norwegia)



to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


MARIUSZ PUDZIANOWSKI W UCHWYCIE HERKULESA

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
fajne foty, dawaj więcej i łap SOGA

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
#################
#Barlinek ruless#
#################
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

predyspozycje do WL

Następny temat

ELIMINACJE STRONG MAN

Wiecej