SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRONGMAN-SPRZĘT,WYKONANIE

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4229
SIEMA WSZYSTKIM, CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZEGO MAM SZUKAC NA ZŁOMOWISKO ŻEBY ZROBIĆ SPRZET DO STRONGMAN , tak tak czytałem tu o wymiarach belek walizek yoku itd. ,ale bardziej mi chodzi o to czego mam konkretnie szukać na złomowisku ,o materiał itp , bo spawacza mam więc nie będzie trudno z tym ,dzięki jak chcecie to dawajcie info jakie chcecie wiedziec ,dziekuje jeszcze raz za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460697
https://www.sfd.pl/JAK_ZROBIC_SPRZET_STRONGMAN__PORADNIK-t249788.html

Ja bym szukał wszelkiego rodzaju kół np od jakichś maszyn, prętów stalowych, warto sprawdzić też ile pręty normalnie kosztują, bo neiraz moze to być nie opłacalne,

jak zansz wymiary to chyba widziałeś ten temat
https://www.sfd.pl/WYMIARY_SPRZĘTU_STRONGMAN-t366251.html

Trzeba zerknać na dany sprzet i coś podobnego szukac
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4229
Dzięki anubis no czytałem już tematy czorci ,ale zerknę raz jeszcze ,łap soga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4229
Mogę do budiwy yoku ,albo uchwytów stosowac taka rurę jest to 30,5x2,5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460697
ja myślę że ta główna co opierasz ciężar na plecach jest grubsza, moze być ta jesli innej nie masz tylko zależy ile obciazenia wytrzyma, jakie będziesz brał, 30 mm to tyle co gryf, a gryf jest pełny w środku.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4229
kurcze no faktycznie ,zastanawiam się tez nad kupnem gotowca bo znalazłem dobra dzięki temat do zamkniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460697
jak masz dobrą cenę to się nie ma co zastanawiać, nieraz wyjdzie taniej niż zrobienie samemu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Z ciekawości. Co znalazłeś i w jakiej cenie?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4229
tu cennik kolego

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HANTLE BITUMICZNE czy Hantle Żeliwne

Następny temat

Jaki worek treningowy do 90zł

WHEY premium