SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STERYDY POTOMEK PUDZIAN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2418
MAM TAKIE PYTANIE może głupie jak ktoś ćwiczy długo na odzywkach i saa i ma dobre wyniki tak np jak pudzian to czy jego syn bedzie miał lepsza genetykę i od innych kolega cos mi kiedys mi mowił że jesli sie długo koksi to jest wiekrze prawdopodobieństwo ze to bedzie syn moze ktos sie wypowie na ten temat bo mnie to ciekawi

HWDP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8400
osla musze sie zastanowic przewaznie to jest tak ze nie dostajesz genuw po ojcu tylko po dzidku wez zdjecia dziadkuw i ojca z takich lat jak ty masz teraz i poruwnaj to zrozumiesz muj ojciec mial ponad 50cm ramie bez sterydu niby teraz ma 55 i zaczol znowu cwiczyc dobre 45 cm a ja mam problem z tym zeby 3 kilo przytyc a ziomek z silki co znim zaczynalem ojciec i dziadek ciezarowcy do 45 w 3 lata bez sterydu po pierwszyh dwuch skromnyh cyklah mial 49 a ja caly czas z tylu bylem pomimo x cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli ktos ma predyspozycje to jego syn tez moze miec ale to nie wynika z tego ze ojciec cwiczy, bierze odzywki i saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Na tym poziomie zaawansowania,może nigdy nie mieć syna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
nie bedzie mial lepszej genetyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17256
mutacje które mogą zajść zachodzą w komórkach somatycznych, a nie w komórkach rozrodczych, więc nie ma mowy o zmienionej linii genetycznej.

Zmieniony przez - MagnuS600 w dniu 2008-06-19 09:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
jest większe prawdopodobieństwo że będzie dziewczynka u osoby koksującej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Tez slyszalem ze u osob stosujacych AAS wystepuje wieksze prawdopodobienstwo ze urodzi sie dziewczynka.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Czemu dziewczynka ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
...bo kuśka od koksu maleje i nie sięga żeby chłopca zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
coś w tym jest jest u nas taki chłopaczyna co ostro koksował teraz ma 2 dzieciaków zgadnijcie co mu sie urodziło ... dziewczynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
rzejrzec nie ******lic:, tu macie wszysto, czemu dziewczynka czemu jest problem z dzieckiem itd

https://www.sfd.pl/***_WPLYW_STOSOWANIA_SAA_PRZEZ_MEZCZYZNE_NA_JEGO_PRZYSZLE_POTOMSTWO__-t272035.html



Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2008-06-19 11:06:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH M-DIEN na 1 cykl ?

Następny temat

Kazam 100 lat wariacie!

WHEY premium