SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STAZ 6 lat - co polecacie na pierwszy cykl ph? (sa nie wchodzi w gre)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
Cześć, chcialem poradzić się Was co polecacie na pierwszy cykl -najlepiej PH-kłuc sie nie chce i nie mam wiarygodnego dostepu do tego typu środków. zmienialem cwiczenia,treningi,suplementy,diete,regeneracja tez zawsze jest wiec bez stagnacji sie obywalo.. Chce ruszyc mocniej troche...

Dieta: jest i staram sie na maksa ja trzymac.

Silownia: w piwnicy ale mam wciag,porecze,maszyne do uginania nog i rozne hantlki/raczki, ciezaru starczy i dla pudziana.

Do dodania do cyklu mam :
amino bcca, glutamina, bialko wpc(suple ktore zawsze sa na stanie w kazdej chwili)
stack:storm,clout,mono universal,crack,horse power, orotine kaizen. krety sa juz ruszane bo robilem cykle od wrzesnia ale do cyklu na ph moge je zostawic i dodac.
prosze o dobre i skuteczne srodki z opisem co kiedy i ile. Wiem ze przy ph Clomed,hepatil, tribula,mineraly+elektro+witaminy trzeba kupic. tylko nie wiem kiedy mialby to brac,jakie sa ceny itd.
Jesli jest ktos na tyl zyczliwy by pomoc koledze ktory meczy sie tyle lat na sucho to bede bardzo wdzieczny.
Tu link do mojej galerii zdjec na planach-sfd (tak aby ocenic ze nie jestem sezonowm graczem i cos tam czytanie artow na sfd pomoglo zbudowac)

http://plany.sfd.pl/index.php/mid/68/fid/686/trener/trenowanie/du_id/605642


ps-czysta masa i sila jako priorytet,do rzezby planowalem z jet-fuelem i dieta ale jesli jest ph ktory rzezbi i da czyste mieso to czemu nie?

dzieki z gory za odpowiedzi,pozdro600

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 92

Wzrost: 180

Obwód klatki: 122

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 88

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 41

Staż na siłowni: 6

Ilość spożywanego białka: 165-200

Ilość spożywanych węglowodanów: 330-420

Ilość spożywanych tłuszczów: 60-80

Opis przebytych cykli sterydowych: nigdy ich nie bylo

Trening: teraz silowo masowy (12,10,8,6)+ aeroby zeby brzuch sie nie zalal

Cel cyklu: czysta masa i sila, redukcje zrobie jak zmienie diete-redukcja z inna dieta i jet-fuelem bedzie bo dobrze na mnie dziala

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: brak

Poziom BF%: obecnie z 13-14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ektomorficzny

Stan zdrowia: dobry-jedyny problem to zatoki (teraz znow mnie dopadly)

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: wlosy na klacie po tacie :p

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): 175 plaska 2 lata temu, od 1,5 roku skos gora tylko -160

Martwy ciąg (MAX): 220ale pomiar tylko do ankiety bo nie robie martwgo-szanuje kregosłup

Przysiad (MAX): 145-szanuje kolana i pomiar tylko do ankiety poszedl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
chaparral labs 2opakowania po 120 ale mi zostanie z 40 to dokupie jedno epi + albo h-droll lub mdrol i zazebie sobie to w jednym cyklu. zaczalem od 4caps (wyzej masz napisane)

Zmieniony przez - luigio w dniu 2010-01-28 13:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24332 Napisanych postów 68031 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537633
nie lepiej mete niz ph ?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
nie chce retencji wody no i nie mam zrodla wiarygodnego na to. z reszta meta to syf i chyba bez innych sa nie daje efektu.. dlatego wolalbym ph...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
na pierwszy cykl z ph pewnie większość ci poleci samo epi, chociaż ja na twoim miejscu bym na mdrolu cykl zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
seba a na saa jako pierwszy cykl polecisz antka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
ja mu nic nie polecam, mówie co ja bym zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
mdrol- stosowales moze? jakie wrazenie?jakie minusy ma-blok?libido?agresor?
jak bys widzial to rozpisane z clomedem + hepatil+tribulus(jak potrzebny). ogolnie napewno kupie hepatil,clomed,compleks witamin i cos na flore zoladka -na oslone i regeneracje nigdy kasy nie szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
stosowałem, wrażenia bdb, dużo siły przyszło, pare kg ładnej jakościowo masy, ogólna poprawa jakości sylwetki.
z minusów to flaki pobolewały czasem, blok też dość konkretny,
z oslonek brałem sylimarol i esseliv. Ale odblok do tego to już musi apteczny być, sam Clomed cię nie odblokuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
a moglbys mniej wiecej opisac co i jak? tzn co do m-drolu nalezy zakupic i jak to wszystko rozlozyc czasie... no i orientacyjie cena takiego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
luigio

uzasadnij swoja wypowiedź czemu meta to według ciebie syf

ty walisz np deke+testosteron już nie powiesz ze syf a ja syfiasta mete ja robię fajne mięso bez zalania ty smalec i śmiało mówię testosteron to syf deka tez podoba ci się moja wypowiedz

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl dla chłopaczka 128kg

Następny temat

hgh omnitrope 6,7

WHEY premium