SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STAWY HELP!!!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Witam mam takie pytanie ćwicze od jakiś 4 miesięcy i niedawno przy wyciskaniu na ławce i przy niektórych cwiczeniach na barki delikatnie mi chrupie w stawie barkowym .Rozmawiałem z kumplami z siłowni i mówia ze to normalne i ze prawie wszyscu tak maja .Mi wydaje sie ze chyba jednak nie do końca tak powinno być .Mam pytanie jak mozna taklie "chrupanie wyeliminować" jak wzmocnic stawy aby były zdrowe i nic sie z nimi nie dzaiało podczas treningu (mam na mysli chrupanie w stawach innym kolegom tez chrupie np w łokciach ) .Gdziesz czytałem ze powinno sie stosować glukozamine profilaktycznie ze odbudowuje stawy i wspomaga ich regeneracje poradzcie coś serdecznie dzieki.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ano raczej nie do końca tak powinno być ...
a co mozna zrobić - po pierwsze dobrze się rozgrzewać : rozgrzewka taka normalna + przed cwiczeniami ...
moze zaczeles od zbyt duzych ciezarów
glukozamina+chondroityna jak najbardziej profilaktycznie i leczniczo
poza tym warto zobaczyc co ludzie w starych postach pisza ...
acha i jeszcze napisz ile masz lat , jakimi ciezarami cwiczysz

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 332
ja stawami barkowymi moge "chrupac" tyle razy ile chce. Nie wiem od czego mi sie to zrobilo ale mam juz to od kilku dobrch lat

Truth is the most important

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1670
a moje problemy ze stawami mnie poprostu juz wko****a probowalem juz wielu zeczy pomagac pomagaja ale popewnym czsie zawsze cos mi nowego wyskoczy ostatnio znowo po polrocznej przerwie i spokoju zaczelo mnie bolec prawe kolano jak diabli martwie sie ze to cos powaznego chyba pujde do lekarza coby obadal jetroszke chodz bylem juz u takiego zanachora co powiedzial ze mam oki wszystko a wierze mu bo jak bylem maly to mialem rozpierdzielona kostke skrecona i peknietoa kosc i tak mi nastawil ze jak bym nigdy nic nie mial zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
proszę - czasami umieją nastawić !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1670
umieja
ale nie nasi niedouczeni lekarze tylko dozbzi znachorzy dobzi w swojej dziedzinie
bo lekarze co najwyrzej gips albo cos podobnego ci zalozol ale ze ci sie staw zle zrosnie to debi*i nic nie obchodzi z calym szacunkiem dla lekarzy madrych 2% okolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
eee a już myślałem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skóra

Następny temat

Opaski na stawy -- błedne koło ??

WHEY premium