SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZEDAM BARDZO DUŻO SERWATKI

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co ja sie bede rozpisywał chyba każdy wie o co chodzi . Serwatka to serwatka.
Chce zobaczyc czy jest też jakieś zainteresowaie , bo zauważyłem na allegro to nieźle idzie niektorym.

co cię nie zabije to cie wzmocni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za niedlugo do sprzedazy bedzie cukier jako odywka weglowodanowa tylko pod inna nazwa i w innym opakowaniu

"Tylko przemyslane decyzje przynosza pozadany rezultat"
bartomoro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za ile? jaka to serwatka.?


Pozdrowienia dla wszyskich mojich przyjaciol!!! bykow z silowni!!! oraz dla mojej kochanej dziewczyny Asi!!!

MATURA TUZ!! TUZ!! CZASU malo chcesz zdac MATURE na 5+ wejdz!!PILNIE!!https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=67104
WARTO zobacz sam!!!! 19.99 dwie plytki a tam duzo zagadnien sciag wypracowan, cos dla ciebie. polecam

zestaw super programow do hakowania https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=78036
teraz PROMOCJA 19.99 za 3 plytki wejdz goraco polecam. fajna zabawa przez internet i ne tylko lamacze haselek

Sprzedaz plyt z filmami i grami oraz programy. za 5zł lub wymiana wszelkie informacje i puytanie prosze na maila lub na gg. Pozdrawaim i goraco polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zależy od zamówienia ( 5kg - ok 60 zł ),a skad to tajemnica .

co cię nie zabije to cie wzmocni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
czyli składu i producenta też nie poznamy? w takim razie nikt tego nie kupi, bo po co ryzykować?

pozdrawiam, Tomek

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę sie boje podać , bo mie bedziecie kojarzyc z tymi od allegro co to 20 kg w miesiac obiecuja , ale juz niech zaryzykuje i podam skład.
skład jest taki
- laktoza (18 do 23%)
- wysokoodżywcze białka rozpuszczalne (51 do 55 %)
- pozostałości tłuszczu
- sole mineralne (8 to 10.5%)
- witaminy z gr. B

Ps, nic nie mam wspolnego z ludzmi od allegro i nie obiecuje ze przybierzeciena tym na masie 20 kg w miecha.

co cię nie zabije to cie wzmocni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli tluszczu w tym jest 10% , heh lipa , normalna 80% serwatka to chodzi 60zl za 1 kg ,takie badziewie to nikt nie kupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz akurat ty moze pozwalasz sobie na odzywki za 60 zł za kg , ale nie wszyscy . Wierz mi ze to plipa nie jest , bo nieśmiałbym ,wyskakiwać z byle " g o w n e m " na tym forum ,wiec jak nie jestes zainteresowany to daruj sobie zbedne komentrze.
Z góry dziękuje ci za przeczytaie powyzszego postu i dostosowaie sie do mojej zawartej w nim proźby.

co cię nie zabije to cie wzmocni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a za 3 kilo tego na sprobowanie dalo by rade za 30zł ?


Pozdrowienia dla wszyskich mojich przyjaciol!!! bykow z silowni!!! oraz dla mojej kochanej dziewczyny Asi!!!

MATURA TUZ!! TUZ!! CZASU malo chcesz zdac MATURE na 5+ wejdz!!PILNIE!!https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=67104
WARTO zobacz sam!!!! 19.99 dwie plytki a tam duzo zagadnien sciag wypracowan, cos dla ciebie. polecam

zestaw super programow do hakowania https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=78036
teraz PROMOCJA 19.99 za 3 plytki wejdz goraco polecam. fajna zabawa przez internet i ne tylko lamacze haselek

Sprzedaz plyt z filmami i grami oraz programy. za 5zł lub wymiana wszelkie informacje i puytanie prosze na maila lub na gg. Pozdrawaim i goraco polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no raczej nie zazbytnio da radę.
Czyli cena jest podana wyżej ,jak chcesz spróbować mniejszej ilości wystarczy prosty rachunek matematyczny.
Pozdrawiam !

co cię nie zabije to cie wzmocni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile z kosztami przesylki 3 kilo bedzie kosztowało?


Pozdrowienia dla wszyskich mojich przyjaciol!!! bykow z silowni!!! oraz dla mojej kochanej dziewczyny Asi!!!

MATURA TUZ!! TUZ!! CZASU malo chcesz zdac MATURE na 5+ wejdz!!PILNIE!!https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=67104
WARTO zobacz sam!!!! 19.99 dwie plytki a tam duzo zagadnien sciag wypracowan, cos dla ciebie. polecam

zestaw super programow do hakowania https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=78036
teraz PROMOCJA 19.99 za 3 plytki wejdz goraco polecam. fajna zabawa przez internet i ne tylko lamacze haselek

Sprzedaz plyt z filmami i grami oraz programy. za 5zł lub wymiana wszelkie informacje i puytanie prosze na maila lub na gg. Pozdrawaim i goraco polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koszty wysyłki za 3 kg to 8 zł .( jak za pobraniem to tak dokładnie niewiem ale około 13 zł)


co cię nie zabije to cie wzmocni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO SPRZEDANIA !!! SZTANGA DLA SILNYCH -105KG

Następny temat

FILMY! szukam Bloodsport, dużo na wymianę

WHEY premium