SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘT - model i rozmiar

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W związku z tym, że co jakiś czas pojawia się pytanie o model i rozmiar kostiumu/koszulki powstał ten temacik. Od dzisiaj wszelkie pytania na temat sprzętu zadajemy właśnie tutaj
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
na pewno jakość wykonania,i podeszwa zamiast drewniana jest z Polimeru przez co są lżejsze.używałem ich dwa sezony i nie mają najmniejszego sladu zuzycia,a byly to sezony naprawde obfite w starty i treningi.Te pierwsze co napisales widzialem juz po sezonie jak sa doje..ne i rokapciałe na boki jak stare Papucie.Cena za jakość to na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
fajnie,że powstał ten temat.w końcu będzie porządek.

potrzebuję pomocy w doborze koszulki.będzie to moja pierwsza koszulka.ważę w ok. 82,5. obwód klatki ok 110(spięcie),ramie ok 37.
i jeszcze jedno-jeśli ktoś poda np 2 modele to prosiłbym o wskazanie lepszej wg niego.ułatwi mi to wybór,zwłaszcza jeśli jakieś odp się powtórzą.pozdrawiam

Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2010-04-27 19:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Potrzebna jest klata na luzie i ramię napięte. Wyciskasz z mostkiem czy bez? Ogólnie na początek polecam titan f6(dla mostkujących) lub titan fury(dla niemostkujących). Obie są dość proste o opanowania i dają dobrą przebitkę. Oczywiście możesz się również zaopatrzyć w katanę a/s(mostkujący) lub katanę s/s(niemostkujący). Katana jest trudniejsza do opanowania ale może dać sporo więcej niż dwa poprzednie modele. Myślę, że na początek rozmiar 42 będzie dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Jak zwykle konkretna odp. Dziękuję.

Klatka na luzie w okolicach 105cm. Ramie napięte 37. Co do mostkowania to staram się jak mogę. Nie jest to jakiś piorunujący mostek, ale jest. Nie ukrywam, że cieszy mnie fakt, iż wskazałeś koszulki titana. Mam dwa kostiumy tej firmy, jestem zadowolony i miałem taką cichą nadzieję, że koszulkę też kupię od nich, bo pasują mi ich produkty.

pozdrawiam

Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2010-04-27 20:23:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 720
Siema.
Chcę kupić bandaże i zastanawiam się które wybrać, a wybór jest spory - THP, Titanium, max RPM Titana i bandaże Inzera to razem 4 modele, wszytkie w tej samej cenie.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z różnymi bandażami? Jakie są między nimi różnice, wady, zalety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
max Rpm od razu odradzam.
polecam nowe THP. Na początku opór twarde ale 2-3 wiązania i są ok, ewentualnie jeśli znajdziesz to inzery ale ze starej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
max Rpm nie robiłem. THPki dość twarde mi się wydawały(ale to było dość dawno temu i nie przyzwyczajony byłem). Natomiast najlepiej mi się robiło/robi w czerwonych inzerach.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-04-28 20:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Ja miałem thp i inzera. thp sprzedałem, bo dla mnie (może dla tego,że nie miałem obycia) były strasznie twarde. Przerzuciłem się na używane inzery i zarówno wyniki jak i komfort(trudno to tak nazwać,ale niech będzie) wykonywania się zwiększył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
wzrost: 182cm
waga: 75kg
Wycisk: tylko 120kg
Obwód klatki piersiowej na luzie: 105cm
Obwód ramienia napiętego(ugiętego): 36cm
Obwód ramienia w ręce wyprostowanej i napiętej w najszerszym miejscu: 33-33,5cm
Obwód ramienia w ręce wyprostowanej na luzie w najszerszym miejscu: 32cm

Mostek robię niewielki, jednak będę go poprawiał. Także sprzęt musi być dla mostkujących
Będzie to moja pierwsza koszula, jednak wolałbym żeby była dopasowana możliwie jak najbardziej idealnie, stąd też tyle wymiarów . Wiem, że na początek poleca się rozmiar większą, wolałbym jednak aby było na styk bo nie chciałbym za 2 miesiące kupować nowej

Moim faworytem jest Titan f6. A może jakieś inne propozycje?
Prosiłbym o podanie modelu, rozmiaru i strony internetowej na której można by było zakupić ową koszule gdyż ja jedynie znalazłem strone ze sprzętem Inzera ;-P



Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-04-29 11:28:55

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-04-29 11:29:31

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 720
Dzięki za szybkie odpowiedzi; w mojej sekcji większość ludzi siada w starych inzerach, zdecydowałem się dla porównania kupić THP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
JOVOVICH myślę że dla ciebie na poczatek potrzeba koszulke uzywaną. Moja 1 koszulka to byal fury rozmiar 40, co prawda fury jest dla nie mostkujących aczkolwiek ja minimalny mostek robiłem i spisywala się dobrze. Także dla Ciebie polecam Fury 40 bądż 42 uzywaną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj i rozamir Koszulki

Następny temat

VII zawody w wyciskaniu w Dziwnowie 24.04.2010

WHEY premium