SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

Wysłana -
a to długo te tosty się robią czy jak, bo nie czaje?

nie chciałem takiego właśnie opiekacza jak podesłałeś, bo w sumie mam optigrilla i tak mółgbym tosty robić, z tym, że ja je opiekam i smaruję dżemem, masłem orzechowym bądź leje sosem, a z optigrillem wydawało mi się, że jest duzo więcej zachodu niż jakbym wrzucił do typowego tostera
Wysłana -
Nie tyle ze długo bo kilka min i gotowe po prostu to samo możesz uzyskać wrzucając chleb tostowy na patelnie :D więc taki zbędny bajer a tym bardziej jak masz opti To myślę, że czas zrobienia tostów nie będzie o wiele dłuższy.
Poza tym z tego co się orientuje na opti wejdzie Ci więcej niż 2 sztuki jednocześnie
Wysłana -
no w sumie też fakt, na optigrilla wrzucam 6 sztuk... ok wyjaśnione i temat zamknięty
Wysłana -
Ktoś używał tego przecenionego blendera kielichowego. Jak to jest z gwarancją w Lidlu. Przysyłają nowy towar czy mogą na życzenie zwrócić hajs?

Wysłana -
czy kupie jakiegoś grilla godnego uwagi do 150 zl ? taki kuchenny elektryczny :P ktos cos?
Wysłana -
W takiej cenie to jakies marketowe marki wlasne,clatronic, severin czy cos. Znajdziesz z pewnoscia w lidlu teraz.
Strona 53 z 53
Dodaj odpowiedź