SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a to długo te tosty się robią czy jak, bo nie czaje?

nie chciałem takiego właśnie opiekacza jak podesłałeś, bo w sumie mam optigrilla i tak mółgbym tosty robić, z tym, że ja je opiekam i smaruję dżemem, masłem orzechowym bądź leje sosem, a z optigrillem wydawało mi się, że jest duzo więcej zachodu niż jakbym wrzucił do typowego tostera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887132
Nie tyle ze długo bo kilka min i gotowe po prostu to samo możesz uzyskać wrzucając chleb tostowy na patelnie :D więc taki zbędny bajer a tym bardziej jak masz opti To myślę, że czas zrobienia tostów nie będzie o wiele dłuższy.
Poza tym z tego co się orientuje na opti wejdzie Ci więcej niż 2 sztuki jednocześnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no w sumie też fakt, na optigrilla wrzucam 6 sztuk... ok wyjaśnione i temat zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 84
Ktoś używał tego przecenionego blendera kielichowego. Jak to jest z gwarancją w Lidlu. Przysyłają nowy towar czy mogą na życzenie zwrócić hajs?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
czy kupie jakiegoś grilla godnego uwagi do 150 zl ? taki kuchenny elektryczny :P ktos cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
W takiej cenie to jakies marketowe marki wlasne,clatronic, severin czy cos. Znajdziesz z pewnoscia w lidlu teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24211 Napisanych postów 67948 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537326
Siemanko. Szukam grilla elekr. Warty ceny.
Cos ktos poleca z wlasnego doswiadczenia

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887132
Tefal GC450
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
iizziikk
Siemanko. Szukam grilla elekr. Warty ceny.
Cos ktos poleca z wlasnego doswiadczenia


jakbyś chciał to mam optigrilla XXL z Tefala praktycznie nieużywanego do sprzedania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
panowie i panie polecacie jakis srzet do gotowania przyzadzania ryzu ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium