SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
miczelx
To sie nadaje tylko do ziemniakow wg mnie, ale z normalnymi frytkami ma niewiele wspolnego, mimo tego zawsze to jakas imitacja


A czemu tak ?? próbowałeś robić na tym piers z kurczaka czy np karkówkę ? jakies opinie nowe co do pichecnia w tym urządzeniu miesiwa itd ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Też jestem ciekawa

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
I cisza :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Kto z was posiada grille elektryczne? Interesuje mnie najlepiej zamykany z jak największą powierzchnią. Dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Warte zakupu :

https://multicooker.pl/katalog/multicookery/redmond_rmc_m800se/

???


Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2017-09-02 18:07:13

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Pan Seiko
Witajcie. Przekierowany z mojego tematu zadaje ponowne pytania tutaj :) Poszukuję parowaru lub uwaga multicookera. Chciałbym was zapytać o opinie co bardziej trafi waszym zdaniem w to czego oczekuję. Podstawową funkcją na która bardzo by mi zależało jest timer. Chciałbym na spokojnie rano sobie ustawić godzinę włączenia urządzenia tak, żeby po powrocie z pracy mieć świeże gotowe warzywka, ryż i ewentualnie mięso. Druga sprawa to oczywiście funkcjonalność i trwałość materiału z którego sprzęt będzie wykonany. Kręcę się od jakiegoś czasu w temacie parowarów ale nie mogę znaleźć żadnego sensownego, a druga sprawa za każdym razem kiedy szukam owego sprzętu, wyskakują mi propozycje na multicookera.

Druga sprawa ale to już jako pytanie dodatkowe. Czy mam rozumieć, że multicooker to na prawdę takie zbawienie ludzkości jak go niektórzy opisują tj. wrzucam sobie składniki i mam gotowe, pyszny zdrowy obiad? Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu mam coraz większy problem z czasem na gotowanie z racji co raz to większego natłoku obowiązków.

Hmm, a cena. Dajmy sobie do 400 zł. Czekam na wasze opinie pozdrawiam!



Zmieniony przez - Pan Seiko w dniu 2017-01-06 14:06:31


I jak zdecydowałeś sie na jakiś bo sam się przymierzam do zakupu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Witam. Ostatnio pisałem z prośbą o blender to co polecił Łukasz kupiłem jestem mega zadowolony. Teraz czas na jakieś urządzenie które będzie wielofunkcyjne myślę nad
- wolnowar
-multicooker
-AIRFRYER Philips vs Tefal?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja mam AIRFRYER Philips i jestem mega zadowolony, pozostałych urządzeń nie testowałem więc nie doradzę co z tego wybrać
u Bzyka w dzienniku pisałem o moim modelu airfryer vs podróbka z Lidla
https://www.sfd.pl/post-p18220090.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Ja sie pewnie skusze na tego redmond multicooker

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Chcialbym kupic mikrofalowke, jaką byście polecili nie za drogą i oczywiście dobrą? ;)

Ewentualnie powiedzcie czym sie kierowac przy jej zakupie?


Z góry dzięki za pomoc




Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2017-09-29 08:01:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium