SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
lordknaga
po swoim przykladzie wiem ze lepiej zawsze dolozyc, w koncu uzywac bedziesz czesto i chcesz dlugo... a te lidlowe czy jakies noname'y to mozna o kant zada rozbic.


ja akurat jestem zadowolony z ich rzeczy, np blender 600W z lidla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1118 Napisanych postów 3767 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68323
Malas32
Witam, możecie polecić jakiś dobry blender w przyzwoitej cenie, gdyż dziś podczas mielenia płatków owsianych mój blender Bosch się rozsypał.


Do tego rodzaju produktów lepiej mieć osobny elektryczny młynek (jak do kawy). Teraz są dostępne fajne modele, o dużej pojemności zbiorniczka (nie jak dawniej, że 2 łyżki i koniec).
Polecam też gotową mąkę owsianą (np. z firmy Melwit, nie trzeba się męczyć z mieleniem, a mało kto chyba korzysta...

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na Lidla nigdy nie marudzilem
a mam ich pare produktow - fakt nie w przemysle a w domu ale ...

u mnie sie sprawdzaja i znakomicie zastepuja 'markowe'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
może ktoś polecić fajną wyciskarkę wolnoobrotową do warzyw i owoców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3817
Miał ktos z was elektryczny garnek do gotowania ryżu jak wygląda sprawa przygotowania w nim omletów nie przypalają się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
eaasyjerzy , też poszukuję jakiejś fajnej wyciskarki

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Poszukuję mikrofali. Ma być to prezent. do 200zł znajdę coś dobrego?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 204
Witajcie. Przekierowany z mojego tematu zadaje ponowne pytania tutaj :) Poszukuję parowaru lub uwaga multicookera. Chciałbym was zapytać o opinie co bardziej trafi waszym zdaniem w to czego oczekuję. Podstawową funkcją na która bardzo by mi zależało jest timer. Chciałbym na spokojnie rano sobie ustawić godzinę włączenia urządzenia tak, żeby po powrocie z pracy mieć świeże gotowe warzywka, ryż i ewentualnie mięso. Druga sprawa to oczywiście funkcjonalność i trwałość materiału z którego sprzęt będzie wykonany. Kręcę się od jakiegoś czasu w temacie parowarów ale nie mogę znaleźć żadnego sensownego, a druga sprawa za każdym razem kiedy szukam owego sprzętu, wyskakują mi propozycje na multicookera.

Druga sprawa ale to już jako pytanie dodatkowe. Czy mam rozumieć, że multicooker to na prawdę takie zbawienie ludzkości jak go niektórzy opisują tj. wrzucam sobie składniki i mam gotowe, pyszny zdrowy obiad? Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu mam coraz większy problem z czasem na gotowanie z racji co raz to większego natłoku obowiązków.

Hmm, a cena. Dajmy sobie do 400 zł. Czekam na wasze opinie pozdrawiam!


Zmieniony przez - Pan Seiko w dniu 2017-01-06 14:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Posiada i stosował już ktoś te inteligentne wagi z apkami na telefon które liczą odrazu ile kalorii mamy na wadze i rozkład btw ??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2396
Posiada ktoś może mikser stojący blender kielichowy czy jak to zwał marki Camry model CR 4058 i mógłby coś powiedzieć na jego temat ? czy warto zakupić, a może macie coś innego do doradzenia w granicy 170zł. Myślałem o Zelmerze SB1000 ale opinie strasznie odpychają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium