SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Gorenje - maja bardzo dobry i trwały sprzęt jak na obecne czasy gdzie wszystko działa do końca okresu gwarancji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 205
Witam, zastanawiam się nad zakupem garnka sammi. Na stronie sprzedawcy wszystko "fajnie" wygląda, ale może ktoś ma i poleci lub nie? Wolałbym ustrzec się niepotrzebnych zwrotów towaru itp. Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19272 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158543
fighter7
Chcialbym kupic mikrofalowke, jaką byście polecili nie za drogą i oczywiście dobrą? ;)

Ewentualnie powiedzcie czym sie kierowac przy jej zakupie?


Z góry dzięki za pomoc

Electrolux porządna firma, chociaz po ponad 3 latach ich mikrofalówka już rdzą zachodzi ale działa nadal :D natomiast nie polecam samsunga, slabe grzanie i nawet reklamacja nie uznana bo niby według nich działa ale podgrzewając zupę talerz gorący na maxa a zupa w środku zimna ;/



Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2017-09-29 08:01:41

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1984
Siema :)
Jaki elektryczny grill polecacie.W przedziale 300-400 zł ?



Zmieniony przez - Dropson w dniu 2017-12-26 14:26:25

Zmieniony przez - Dropson w dniu 2017-12-26 14:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93265 Napisanych postów 362770 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664095
Ja mam jakis silver crest taki zamykany podwojny. Mozna go zamknac i grzac gora dol, mozna go otworzyc i grzac na calej powierzchni. Kazdy polowa jest osobno sterowana z temp
3 rok i na razie super





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-12-29 04:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
lodzianin1
Ja mam jakis silver crest taki zamykany podwojny. Mozna go zamknac i grzac gora dol, mozna go otworzyc i grzac na calej powierzchni. Kazdy polowa jest osobno sterowana z temp
3 rok i na razie super






Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-12-29 04:26:07


Muszę pomyśleć, bo te lidlowskie gadżety są dobrej jakości, a przydałby się grill

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
witajcie
zależy mi na blenderze, w którym oprócz zwykłych soków warzywnych i owocowych zrobię masę do mojego omleta - czyli zmieli płatki owsiane razem z jajkiem i odzywka + owoc.

+ szukam również grilla, który ma odprowadzanie tłuszcu i w miare spoko się go czysci. Najczesciej bede grillowal sobie indyczka, ryby, kurczaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
Ja mam grill Bosch, ma odprowadzanie tłuszczu, jedyny minus, choć to tez plus, że ma dość duże te blachy, małowygodnie się go myje.

Wiem że to temat sprzęty kuchenne, ale może ma ktoś pojęcie lub ma osobiście taki rowerek?
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-26995-Rower-magnetyczny-SG-250B-SMART-czerwony-Sapphire.html#close
? Lub może ma jakiś w podobnej cenie i może zrecenzować? Albo taki z allegro, bo widziałem że są tam sporo tansze, ale nie do końca wiem jakiej jakości, czy są bardzo głosne, wytrzymałe itd. Jeśli macie dział gdzie mogę o to spytac to podajcie linka :D


Zmieniony przez - Logitechh w dniu 2018-01-25 21:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
blender tefal bl850d, ktoś ma?
grill elektryczny tefal gc3050, ktoś ma?

Zastanawiam się nad kupnem. Niby wszystko spoko, ale w przypadku grilla można spotkać kilka opinii nt. kwestii odpadania powłoki teflonowej po kilku użyciach... nie wiem jak to się ma do rzeczywistości.
Natomiast drudzy piszą, że tłuszcz i tak ocieka na stół (ja nie mam zamiaru na tym grillować jakiegoś tłustego habasu:) tylko kurkę, rybkę etc. chude mięso.)

co do blendera - no głównie do smoothie, soków warzywnych, owocowych, do zmielenia płatków owsianych wraz z jajami pod omleta.


ps. na tefala jest 25% zwrotu do 31.01 dlatego póki co jestem zainteresowany tą marką.


Zmieniony przez - Shivarsky w dniu 2018-01-29 08:12:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

Wiecej