SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIN czy dziala ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam zamiar kupic tabsy o nazwie solarin
slyszlaem ze maja jakeis tam witaminki no i przyspieszja opalanie
wiec przydalyby mi sie
czy moze ktos z was probowal tego wynalazku jak tak to prosze podac efekty
bop jak mam wydac 40zl to moze lepiej jak przeznacze to tylko na sol dzieki

POZDRAWIAM

DiDL
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solarin zawiera beta-karoten który przyspiesza opalanie i utrwala opaleniznę. Ten sam efekt możesz uzyskać kupując sam beta-karoten (taniej) lub zwiększając jego spozycie z naturalnych źródeł (np. sok z marchwi).

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Mysle ze optymalna dawka beta-karotenu to ok 4- 20 mg. Dla przykladu -wiekszosc soków marchwiowych ma ok 2,2- 2,4mg beta-karotenu na 100ml.
B-k jest prowitaminą A, a ta witamina jest rozpuszczalna w tluszczach, wiec warto takowe zastosowac razem z tabletką.A solarinu nie kupuj, bo jest za drogi..chyba ze nie masz co z pieniędzmi robić.

Btw w jednej kapsulce solarinu jest 2,2 mg beta-karotenu.

Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"
Ostatnio "staje się 24 godzina tłusta płonąca maszyna"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Ja tam biore zwykly beta karoten i jest fajnie. Ale beta karoten trzeba brac ok 3m-ce aby widac efekty bylo.

Sadze, że ten Solarin to strata kasy, a dzialanie takie same jak beta karotenu. Od niedawna biore takze Vitapil, ponoc lepiej na solarium sie opala.

Marcia

Marcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1424
solarin zaiera PABA , Vitapil tesz , PABA zapobiega spalaniu sie na rozowo jesli jestes bialasem , jak dobrze przysfajasz sloneczko to lykaj sobie tylko betakaroten , nie ma co do niego ograniczen - organizm przyswaja tylko tyle ile mu potrzeba
Pamietaj jednak zeby nie laczyc Betakarotenu z witamina A (albo A+E nie pamietam , jest na opakowaniu) - grozi to hiperwitaminoza.

--
RusH // Jestem zboczencem [692-95-30-05 tylko SMS]
http://kiti.pulse.pdi.net/qv30/ :P
i szekla : "widze ze trzeba koteczka na noc wydoic"
"Noone expects the Spanish Inquisition! Off to jail with you!

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Mozna bez problemu łączyć z witaminą E, zresztą wiekszosc preparatow z b-k jest zazwyczaj z dodatkiem tej witaminki


Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"
Ostatnio "staje się 24 godzina tłusta płonąca maszyna"

Zmieniony przez - dE^SiRE w dniu 2003-03-18 19:31:03

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz kiedys pisałem, polecam i jestem bardzo zadowolony, faktycznie poprawia kolor skóry

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
dobra popraiw kolor skury ale jak przestane brać po jakimś czasie to skura znowu wruci do swojeo wygladu musz etego durzo wdupczać zeby utrzymać potem esekty bo takiego czegos żeby karnacja została już ciemniejsza to chyab jeszcze nie wymyślili

Nasza radosna skatowska ekipa żaden z nas nic nigdy nie łyka żadnych anaboli czy narkotyków to jest przyczyna naszych dobrych wyników !!!

"witam mam 14 lat i wyciskam na skosie 165kg,wiem ze to malo ale cwicze dopiero 2 dni...."

albo sog albo w******l Raperem nie zostaniesz przez szerokie spodnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cellulitis

Następny temat

Konflikt z trenerem!!! Pomocy!!!

WHEY premium