SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNE!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety przysłowia mówia prawdę.
Dzisiaj przypomniało mi się jedno: "I Herkules wielka dupa gdy chłopaków cała kupa"
A przypomniało mi się ponieważ wczoraj mój kumpel dostał niezły łomot. Poszedł sobie pod parasole(takie gdzie piwo sprzedają) z dziewczyną. Tam wdał się w dyskusję z jesdym typem co po chodniku samochoddem jeżdził. Gość się zawinął i 10 min póżniej przyszedł z 4 kolegami którzy wyciągneli mojego kumla z ogródka. Zaczął sie lać z jednym i dostał strzał w tył głowy od drugiego a póżniej wzieli go na buty.
Gość ma 190 cm 95 kilo wagi i trenuje od 10 lat kickbox i karate i w ogóle nieżle się leje.
A niestety nic to nie dało.
Z tego powodu naszły mnie refleksje, bo czlowiek wkłada dużo wysiłku w treningi trenuje 4-5 razy w tygodniu, poświęca się i na końcu dostaje łomot i nic nie może zrobić.
Niestey chociaż niewiem jak dobry bym był wiem, są sytuacje w których nic to mi nie da.


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze. Moze wziac dziesieciu kumpli z klubu, poszukac tych frajerow i ich za******lic.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To byli jacyś frajerzy, byli w tym pubie pierwszy raz, nikt ich nie znał. Jak Zdołał się pozbierać to zadzwonił do nas i przyjechaliśmy ale po nich nie było śladu.
Taki pech :((((
Może się kiedyś trafią.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Shogun, co prawda na kilku typa to raczej są mizerne szanse w obronie, ale mimo wszystko proponuję zajrzeć na trening KM. Poza obiegową opinią, że to szajs i kicha, to przynajmniej we Wrocławiu na zajęciach kładą bardzo mocny nacisk na SPOSÓB zachowania się w takich sytuacjach. Uczulają na niekoncentrowanie się tylko na jednym gościu i uczą ( czy jak zaraz się pewnie okaże: wydaje im się, że uczą ) chociażby próbowania właściwego ustawiania się w stosunku do oponentów, starają się przerabiać to praktycznie na zajęciach itp. Warto chociażby z tych powodów przejść się na trening KM.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak się składa, że trenowałem KM rok i jestem zadowolony z tych treningów. Dobrze jest jednak uzupełnić je treningami bokserskimi i judo lub zapasami.
Bo sama KM to mało.

A ten mój kumpel to teraz zagorzały karateka i nie przekonam go do niczego innego choćby 100 razy łomot dostał.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krawat jako uzupelnienie jest ok. Ale na kilku lepiej niech sobie kupi kose i nauczy nia poslugiwac.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pełni się zgadzam .Sam noszę batona--fajna zabawka.:)
jak by było więcej panów do bicia.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na takich s****ieli co to są mocni w kilku, to tak jak mówił boruta, przyjść jeszcze większą bandą, albo klamka i nie ma zmiłuj!

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i Vale tudo...

Następny temat

Thai

Wiecej