SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
WITAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!
na poczatku chce powiedziec ze nie pisze tego zeby sie usprawiedliwic!!!
ci ktorzy mnie znaja oraz ci co tam byli ze mna lub sami potwierdza moje slowa chyba ze spotkali sie na prawde z czyms wyjatkowym , o czym ja nawet nie uslyszalem od najstarszych polskich ludzikow ktorzy tam sluza!!!
^
a bylo to tak:
*
4 lipca wyjazd z dworca pks w kaliszu, podroz trwala ok 28godz do samego paryza(4 godz na granicy)w paryzu od razu wsiadlem do taxi i brudny arab zawiozl mnie swoim rozkraczonym pezocikiem do fort de noget(pisze wszystko tak jak pamietam nie czepiajcie sie o bledy w pisowni)tam zobaczylem olbrzymia brame i pierwszego skubanica w kepi blanc!! podeszlem posdalem paszport koles kazal nam zaczekac (bylem z 2 kumplami)za chwile przyszedl inny legionista (amerykanin)i zabral nas po koleji do malego pokojku z duzym stolem i kazal wywalic zawartosc plecakow ! wyzucil mi wszystkie lekarastwa jakie mialem (legionista nie zna bolu -tak mi powiedzial)i zarcie .nastepnie kazal nam zabrac plecaki i isc za nim, ale patrze ze idzie nas tylko 2 rozgladam sie a jeden kumpel zostal za brama , pytam sie tego legionisty czemu a on mowi ze musi sobie kupic recznik i przzady do golenia bo nie ma, podbieglem do bramy i przetlumaczylem kumplowi ktory sie od razu ucieszyl bo mysla ze go juz na starcie nie przyjeli!!!i pobiegl do marketu kupic wszystko co potrzebne!!nas koles wzial na gore i rozdal nam niebieskie dresy w ktorych mielismy chodzic i zarekwirowal nam paszporty oraz podpisalismy jakies papiery o zmainie nazwiska i jakies inne ******lki niewiem jakie bo byly po francusku a on nie tlumaczyl co tam bylo napisane:(((
nastepnie wszedlem na sale z tv a tam mieszanina z calego swiata (murzyni z senegalu,madagaskaru, francji ,chinczycy , japonczyk, holender,slowacy ,litwincy ,bialorusn, rusek , arabowie , marokanczycy , byl nawet chiliczyk (16 dni plynal statkiem)no i jesz cze kupa ludzikow z calego swiata!!no i oczywiscie bylo juz tam 4 polakow!!!!!
przywitalem sie ze wszystkimii zaczelismy sprzatac a ja w miedzy czasie chodzilem do kaprala szefa i sluzylem jako tlumacz z nowo przybylymi ludzikami(ze wschodu )
na moje nieszczescie zostalem rezponsablem czyli frajerem od wyznaczania roboty i sprawdzenia jej wykonania!!
oczywisciejako polak nie cierpie wdupowlazeia i nikomu nigdy nie bede sie podlizywal wiec olewalem cala sprawe i tez sprzatalem i nosilem toboly ze wszystkimi!!pare razy dostalem za to z***ke ale w dupie to mialem!!
wszystkie franko fony to poodpiedalacze byli przewaznie murzyni oni tak na wazeline w dupe wchodzili ze glowa boli!!!!a sprzatali sumiennie nie znajac sciemniania i trzeba bylo na frajerow uwazac bo podp*****lali ze za malo razy wykreciles szmate jak myles podloge!!
i tak na codzien bylo sprzatanie , spanie i jedzenie(na stolowce automaty z coca cola , spraitem i fanta oraz z goraca czekolada)
zarcie bardzo dobre !
tu nic sie nie dzialo pare malych bojek ktorych uczestnikow od razu wywalono,paru kolesi dostalo po szczale od jednego ruskataki zbity ******** (moj koles tez dostal strzala na klate ale cofnal sie ze dwa kroki po czym wrocil na miejsce i smial sie mu w twarz za co rusek go przepompowal ale zobaczyl ze go nie zlamie to wyzywal sie na innych jak walnal kolesie ktory wazyl ze 65kg to kolesia z butow wyrwalo polecial na sciane i splynal na ziemie!!
by;em tam z 5 dni przez ten czas doszlo jeszce pare osob , wywozili nas partiami po 50 osob do martsyli do aubagne.
pojechalismy autobusem na dworzec "gare de lion"i z tamtad TGV do marsyli (900km w 3 godziny za***nista sprawa) w pociagu za glosno gadali frankofony i jeden z legionistow ktorzy nas eskortowali wstal i za***al mu buta na klate po ktorym juz byla cisza do samej marsylii! tam znow autobus i pare minut jazdy do aubagne.
w aubagne zrobili nam zdjecia twarzy oraz tatuazy, pozniej wydali nam plecak z przybrami do mycia zabrali wszystkie prywatne rzeczy i dali nam do ubrania czarne koszulki i czarne krotkie spodenki(tam jest za***iscie goraco slonce swieci od 7rano do 23non stopa ani jednej chmurki na niebie i czasami slabiutki cieply wiaterek)
no i zaczelu sie testy i poznawanie nowych ludzikow(bylo naprawde kilku twardych lepkow : koles franzuz arabskiego pochodzenia mial 1 dana w judo a za 2 tyg mial zdawac na 2 dan, japonczyk mial 1 dan w jakim s karate byl francuz od mixa bjj ,sambo i pankration bardzo dobrze walczyl)
no i teraz watek samokrytyki)
ja i moj koles bylismy naj wieksi wszyscy podbiegali macali nasi podziwiali nasza budowe )nie chwale sie ale bylo to meczace i dziecinie smieszne jak starsi kolesie podchodzili i macalicie po lapach mowiac ze on ma tyle cm w nodze jakj ja w rece
bardzo duzo bylo tam milych ludzikow ale tez bardzo duzo pedalow z francji ktorzy przyjechali sobie tylko na wycieczke !!! sami odeszli nastepnego dnia rano z naszej 47 osobowej groby nastepnego dnia rano odeszlo 15 osob
no i przez pare dni wszystko zaczelo sie klarowac od rana testy i sprzatanie przez caly dzien , wszystko robione w biegu , nie chce mi sie tego hlamu opisywac wiec przechodze do rzeczy!!!
moi kolesie odpadli na testach psychologicznych odpadlo 23osobyz naszej gropy!!
no i zostalonas z 9akurat byl weekend i w poniedz swieto legii dlatego spedzilem tam jeszcze 3 dni bo w weekendy nie ma badan i nie wywalaja!!!we wtorek badani medyczne i tez polecialem !!!
a teraz dlaczego polecialem!!!:
kolo powiedzial tak: jestes za duzy do legii my takich tu nie lubimy bo jest z nimi ciezko wy sie latwo nie poddajecie i jest strach ze mozecie cos zrobic!!!
a to moje slowa!!!
stary w dupie to mam bo wy jestescie ******lone francuzu i tylko umiecie uciekac , my polacy zawsze walczymy nigdy nie uciekamy!!!
gosc sie zjezyl ale strach mu nie pozwolil do mnie wystartowac bo to pedal byl !!!
powiedzial ze oni potrzebuja takich co dobrze biegaja a ja ze swoja masa bede slabym legionista))
wysmialem go bo z 47 ludzikow dostalo sie 3 frankofonow po 60kg chlopaczkow ktorzy ani razu nie byli sie wstanie podciagnac , robili mniej niz 15 pompek tyle ze w miare dobrze biegali !!!
to majqa byc zolnierze???
gadalem z 30kolesiami ktorych spotkalem w legii(polakami)w stazu od 4 -do12 latek!! i sami mi powiedzieli zebym z tamtad *******lal bo tam nie ma przyszlosci powiedzialem ze sam sie nie wycofam ale jak odpadne to nie bede zalowal!!
gosciowi zostalo 3 lata do 15 i emeryturka a on za 2 miechy ucieka do polski jak mu kontrakt wygasa bo tam jest taka lipa!!!kasy sie nie odlozy bo masz np 1000e ale to jest duzo jak na polske a jak na francje to sa mniej niz male pieniadze tam 1500e zarabia smieciarz, a w legii 3/4 ludzikow to alkocholicy i cpuny!!!
smutna prawda ale nastepny koles byl znow skoczkim na calwii 2 rep 1 kompania za***ista jednostka i on powiedzial mi to samo !!!dobre czasy legii juz sa daleko za nami !!!koles jest 5 latek w legii ma srube w barku bo mial wypadek podczas skoku , nastepny koles caly popazonu ucho z jednej strony prawie calkowicie spalone chodzil w zelowym kostiumie ale musial pracowac dalej bo byl w stanie codzic i ruszac rekoma !!!powiedzieli mi ze wszyscy ich kolesie co przyjechali dla przygody to pouciekali po roku lub od***ali kontrakt 5 latek i go to home
a oni zostali bo sciga ich prawo za wieksze pzestepstwa wie nie maja powrotu!!
jesli ktos uwaza z\e w legii sa przech**e to bardzo sie myli sa wyjatki ale sa to kolesie ktorzy juz cos cwiczyli u siebie i pojechaliu juz tam z np czarnym pasem a tam z nudow zenby nie zacpac sie i nie zachlac sobie trenuja!!!
koles zrobil tam jnstruktora kravki w 1.5 roku ale pozniej tez zaczal cpac i teraz cala wyplate wydaje na dragi:((((((((
smutne ale prawdziwe!!!
tam 3/4 ludzikow ktorzy sie tam dostaja to kolesie ktorzy nic nie trenowali bo czym jestes lepiej wytrenowany tym masz mniejsze szanse by sie tam dostac!! bo jestes za twardy i sie pod nimi nie zlamiesz a oni musza cie zlamac i urobic pod siebie bys im umial w dupe wlazic i sprzatac ich kible!!!!
ok jak macie jakies pytania to zapraszam do dyskusjii!!!!!!!!!1
ps: w marsylii jest za***iscie piekne plaze czysta woda i niesamowite kobiety opalajace sie toples!!!
jak ktos nie ma planow na wakacje to warto sie teraz zaciagnac przynajmniej troszke zwiedzi i pare dzyngow zarobi placa ok25e za dzien w aubagne!!!wiec po wyjsciu starczy jeszcze zeby pospac na plazy i popic troszke piwka )
aha WITAM WSZYSTKICH STARYCH KUMPLI Z SFD!!!!!!!!!!!!!!!


GINO

GINO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaj z powrotem ciekawy miałeś początek lata
łap soga za opowiadanie

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
witam spowrotem w naszej pieknej Polsce !!!!
Szkoda że ci się nie udało a może i lepiej bo bys się zmarnował tam!!
Aha a nie wiesz jak tam poszło tym gościom z 1 danem w judo tego od mixa bjj, sambo i pankration

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"
Po cieżkiej walce zdobyłem mgr inż. a teraz idę po dr

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
"my polacy zawsze walczymy nigdy nie uciekamy"
A czy Polak jako Polak poszedłby do Legii? oim zdaniem to jest to conajmniej niepatriotyczne...

______________________________
Sprzątam w "Stylach Tradycyjnych"
SFD has you...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Witam w domu twoja 2 rodzian wita z otwartymi rękoma SOG za tekst, od dzisiaj gardze wszystkimi pier****nymi żabojadami !!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img]SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB
SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
cze wszystkim:)
Olo KK to miala byc forma pracy!!!jakby w polsce dobrze w woju placili to bylbym dzisaj zolnierzem bo chcieli zebym po wojsku przeszedl na termita!!!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
a co do tych kolesi od judo i reszty to nie dostali sie tez tak jak ja!!!tam nie potrzebuja wysportowanych kozakow a fajtlapow ktorych mozna po dupach kopac!!! nikt z tych kolesi o ktorych pisalem sie nie dostal z mojej grupy dostal sie koles z senegalu murzyn ktory robil 3km w 8.30min/sek , taki chudy frankofon (jakis francuz na drazku tylko wisial a pompek przy mnie zrobil 12))a 3 to francuz tez dobrze biegal on jeden byl w porzadku!!! fan ultimate faitching))on byl troszke wysportowany ale byl malutki 167cm i 62kg wagi)
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jakby nie było to robota dla cudzych wojsk. Twój wybór, ja bym na to nie poszedł...

______________________________
Sprzątam w "Stylach Tradycyjnych"
SFD has you...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
"a czy polak jako polak poszedlby do legii???"
tj legia cudzoziemska wiec czemu nie polak?? bieda piszczu unas w polsce, moze tam komus bedzie lepiej , nie duzo ale moze lepiej??
a co nam dala polska ??? jestem patriota ale nie pojde walczyc za nasz po***any rzad , a ci kolesie co pojechali do iraku czy afganistanu sa lepsi?? polscy zolnierze walczacy w obcym kraju , za pieniadze!! ich nie potepiasz??
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Witaj Gino

Moi koledzy pojechali do iraku i zaden ale to zaden nie pojechal tam z wesola mina wepchneli ich na sile oni tam sraja po gaciach.


Co do legi to ja tez mam taki wyjazd w planach ale to zobaczy sie jeszcze.
Masz jakies dobre namiary ze mozna w marsyli w jakims namiotku pospac i dobrze sie bawic czy tylko przez legie???

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9388
Służba we własnym kraju, a w obcym (najemna). Ja to widzę tak:
Zasadniczą rzeczą, której żołnierz się powinien spodziewać w swojej pracy jest zabijanie ludzi. Jeśli służysz w armii kraju, którego jesteś obywatelem, zabijasz nie tylko za pieniądze, ale też po to, żeby bronić swojego kraju i tak dalej. Nawet jeśli wysyłają Cię do Iraku, czy gdzie bądź, to masz prawo sądzić, że rządzący robią to dla dobra kraju (punkt widzenia teoretyczny, nie mówię tu, że popieram nasz rząd akurat). Jeśli wybierasz służbę najemną w obcej armii, to zabijasz wyłącznie za pieniądze, a tym samym niczym się nie różnisz od płatnych zabójców, wykonujących zlecenia gangów i.t.p. Zabijasz, bo Ci płącą i nie próbujesz dociec, kto ma rację.


***
"...bowiem człowiek, który pragnie zawsze i wszędzie wytrwać w dobrem, paść koniecznie musi między tylu ludźmi, którzy nie są dobrymi."
Niccolo Machiavelli

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium